Як вибрати квартиру в новобудові

3-10-2021

При пошуку нової квартири і поліпшення житлових умов покупці зазвичай керуються своїми мріями і уявленнями про ідеальну квартиру.  Найчастіше людьми рухає бажання якомога швидше знайти підходящий варіант і максимально заощадити. Це зводиться до емоційних і спонтанних рішень, які призводять до покупок не того, що насправді потрібно. Також хочемо вам порекомендувати  новобудови Львова https://vdoma.online/residential-complexes на порталі Вдома.

Поспішний вибір

Головна помилка покупців квартири-спроба зробити все швидко. Поспіх призводить до необдуманої купівлі, як правило, до вибору першого-ліпшого об’єкта. Часто це відбувається, якщо покупець до початку пошуків не визначився, що саме йому потрібно. Може виявитися, що відповідна квартира не по кишені і треба підкопити грошей, а інші варіанти не підходять.

При будь-якому бюджеті покупки дуже важливо знайти найкращу пропозицію. Необхідно зрозуміти переваги і недоліки конкурентного оточення, а не тільки конкретного, обраного покупцем об’єкта. Якщо цього не зробити, то можна придбати невідповідний для покупця і зараз, і в майбутньому для продажу об’єкт. Необхідно подивитися, що будується в обраній локації, що пропонується зараз, подивитися кожну адресу, вивчити ціноутворення у кожного такого жк і тільки потім робити усвідомлений вибір.

Для таких ситуацій є кілька порад. Якщо вам сподобалася квартира і, здається, вона всім влаштовує, подивіться ще мінімум три інших варіанти в різних новобудовах і районах міста. Якщо ви не можете однозначно відмести будь-якої з варіантів, то спробуйте з’їздити і подивитися на нього наживо — це допоможе підтвердити або спростувати сумніви. Перед згодою на угоду візьміть пару днів на роздуми. Покажіть обраний варіант друзям або родичам, поїдьте з ними на перегляд. Свіжий погляд з боку допоможе побачити непомічений плюс або мінус квартири.

Планування

Те, наскільки функціонально виконане планування квартири, залежить від конфігурації міжкімнатних перегородок, кількості і розміщення вікон, форми приміщень, розташування комунікацій і вхідних дверей. При виборі планування найчастіше роблять помилки ті, хто сконцентрований на пошуку певних опцій, забуваючи про інших.

Переглянути параметри обраної квартири по житловій та нежитловій площі. Не забувати, що поняття» вільне планування ” — це не більше ніж виверт маркетологів. Тому при плануванні дизайну квартири треба чітко розуміти, де будуть знаходитися мокрі зони, які не можна переносити.

Щоб не розчаруватися в обраному варіанті, слід пам’ятати про декілька факторів. Перш за все — габарити приміщень. Якщо на плані квартири забудовник намалював в невеликій спальні двоспальне ліжко, шафа, робоче місце і зону для відпочинку, це не означає, що всі ці меблі туди дійсно поміститься. Зверніть увагу на форму приміщень. Чим “квадратніше” кімнати, тим краще. Не варто забувати, що закруглені стіни, гострі або тупі кути, еркери можуть створити проблеми для дизайну і меблювання (особливо якщо мова йде про невеликі квартирах).

Перспектива

Багато покупців квартир, купуючи нерухомість, не думають на перспективу. Найчастіше люди розглядають житло з точки зору своїх поточних потреб. Але життя змінюється, спосіб життя стає більш динамічним, а населення мобільним, змінюються пріоритети. Тому, щоб в майбутньому не розчаруватися в покупці квартири, слід розглядати її як інвестицію.