Як вибрати квартиру в новобудові

11-9-2018

Как выбрать квартиру в новостройке
Ринок нерухомості в даний момент пропонує величезну кількість квартир різного цінового діапазону — від економ-класу до елітних новобудов в самому центрі столиці. Тому інвестору, який тільки почав вникати у всі його нюанси, складно розібратися, що до чого. Як зрозуміти, яким забудовнику можна довіряти? На якій стадії будівництва найкраще купувати квартиру? Чому квартира в передмісті буває більш вигідною інвестицією, ніж квартира в Києві? Розглянемо ці питання далі.
Також хочемо вам порекомендувати ЖК Гринвиль на Подоле
Неподалік будується новий ЖК «Крона Парк». Відгуки також зараховують його до бізнес-класу, оскільки він буде володіти всіма перевагами «Зеленого кварталу», плюс кількома додатковими «фішками»: наприклад, на території збережуть дорослі дерева, це означає, що відразу після здачі житлового комплексу в експлуатацію на території буде фактично невеликий скверик.
З цього питання думки різних інвесторів розходяться. Традиційно на початковій стадії будівництва квартира коштує дешевше, а до моменту здачі будинку в експлуатацію ціна збільшується. Але зате не потрібно чекати. У компанії «Альянс Новобуд» є рішення для будь-якого покупця: в «Лісовому кварталі», за відгуками, можна купити квартиру як «на стадії котловану», так і в розпал будівництва.
З урахуванням того, що міська інфраструктура в передмісті давно наблизилася до столичної — я не бачу сенсу переплачувати за столичну прописку. Розумніше буде за ті ж гроші дозволити собі більш простору квартиру в тому ж місті Бровари. Плюс якість будівельних робіт у передмісті найчастіше не поступається столичним, а в деяких випадках буває навіть вище нього.
При повному або частковому використанні текстових і графічних матеріалів сайту посилання на «Велику Епоху» обов’язкове, для інтернет-видань — гіперпосилання, відкрита для пошукачів (EpochTimes.com.ua). Копіювання і відтворення фотографій, які належать AFP, Getty Images або Photos.com заборонено і є порушенням авторських прав. Статті зі знаком Ⓟ носять рекламний характер, і редакція не несе відповідальності за їх зміст.