Як вибрати квест

5-27-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://kadroom.com/

Як вибрати квест для дітей і підлітків: основні види ігор з описом і цінами

Настав час присвятити дитячим квестам окрему статтю, так як стало зрозуміло — люди заплуталися! Під словом «квест» ховається досить велика різноманітність програм, я постараюся пояснити коротко і чітко.

Вибирайте!

Квест для дітей 5-10 років: весела ігрова програма з таємницями і загадками

Детальніше про дитячих квестах (5-10 років)

Вартість на 5 і 15 гравців однакова — від 14000 до 22000 рублів, див. подробиці з цінами

.

Виїзний інтерактивний квест, вік 10-15 років

Виїзний квест (можна проводити вдома, на дачі, в кафе, в дитячому клубі, ведучий з реквізитом їде до вас). Підходить в тому випадку, якщо у вас не більше 30 гравців. Діти вирішують цілий каскад головоломок, шукають і підбирають ключі або розгадують паролі до замків.

Потрібно вивчати артефакти, знаходити підказки і поєднувати всі частини квесту воєдино. Використовується дуже багато реквізиту.

Є чіткий сценарій, в якому прописана вся ланцюжок подій. Триває програма близько 2 годин. Подробиці сценаріїв опублікувати не можу — це авторські квести. Ось опис реквізиту та найпопулярніші теми виїзних інтерактивних квестів.

Сюжети: «Зоряні війни», «Учні Шерлока», «Лабораторія», «Месники», «Форт Боярд», «Божевільні вчені», «Пірати Карибського моря».

до 10 гравців — 15000 руб. (1 ведучий )
до 15 гравців — 30000 руб. (2 ведучих)далі — 1500 руб. за одного учасника

Квест-прогулянка

В Коломенському у нас є пропозиція «під ключ»: історичний квест за 3 години, кулінарний майстер-клас та частування в кафе на території парку-музею. Ось детальніше про квест в Коломенському.Ось квест для дітей до 9 років у Парку Горького.Квест в парку «Сокольники» (7-10 років)

З 14 років підлітки грають самі. З 12 років — у супроводі дорослих.
.В одній команді може грати до 5 осіб. Діти не просто гуляють по парку! Вони розгадують історичну загадку! Вартість — у статтях.

Квест-кімнати (гра чаювання)

У Москві таких кімнат досить багато (наші — у м. Білоруська). Інакше кажучи, всіх дітей треба привезти за конкретною адресою. Діти 9-12 років можуть грати тільки в присутності дорослих. З 13 років до кімнати пускають без супроводжуючих.

Це заздалегідь обладнані приміщення, в яких знаходиться багато всяких схованок, замків і головоломок, вгадуючи по черзі які, діти вибираються з кімнати. За дітьми стежать з кімнати спостереження.

Квести йдуть строго за розкладом, тому потрібно приїжджати за 15 хвилин до початку гри, щоб спокійно підготуватися і почати гру.

В одну кімнату може зайти від 2 до 8 осіб. Якщо гостей зібралося 10, я завжди раджу ділитися на команди і проходити різні квести, а потім змінюватися.

Приклади: 5 класних квест-кімнат на Сухаревський (після гри можна влаштувати чаювання або повноцінний банкет)Квест-батли у метро Академічна (для дітей старше 12 років)

В одну кімнату може зайти від 2 до 8 осіб. Середня вартість — 800 рублів на людину (чим більше гравців у кімнаті, тим менше ціна).
.
Можна поділитися на команди — частина піде в одну кімнату, частину — в іншу. Через годину можна помінятися квест-кімнатами.

Квест в лімузині

Детальніше про програми в лімузині.

До 10 осіб — 20500 руб. (входить оренда лімузина). Подробиці у менеджера, пишіть і дзвоніть.

Квест ігрова програма

Іноді батьки хочуть поєднати квест з веселою програмою, в якій активні завдання (естафети, танцювальний батл), смішні конкурси та інші завдання, щоб «випустити пар». Виїзна програма, яка добре проходить в школі, в кафе, на природі в гарну погоду.

У нас є такі квести для дітей 5-10 років. Ідеально підходять для компанії від 8 до 20 осіб (там потрібно ділитися на команди).

Приклади: «Пошуки щасливого амулета», 10 виїзних тематичних квестів

До 20 учасників — 16000 — 20000 рублів. Це 2 ведучих, тривалість — 2 години. Від 21 до 30 учасників — 25000 руб.

Дуже багато реквізиту, музична добірка. Можна проводити на вулиці, але в суху теплу погоду.

Мої безкоштовні сценарії

Відразу скажу, що ці сценарії дитячих квестів не мають нічого спільного з тими програмами, про які я розповів вище. Я придумала квести для тих, хто любить проводити свята для дітей самостійно. При цьому я старанно вибирала завдання, для яких не потрібен особливий реквізит. Все для проведення гри є в будь-якій стандартній квартирі.

В коментарях мені часто пишуть, що я зуміла розбудити фантазію і вийшло створити свій власний неповторний квест. Приємно…

Таємниця Старовинного БункераКулинарный квест «Рататуй»Квест для принцессЗатерянный мирДачный квест «Печера трьох папуг»

Як замовити квест для дітей

Зв’яжіться зі мною будь-яким зручним способом. Я організовую консультацію з провідним квесту, який ви обрали. Після спілкування з ним ви прийміть рішення.

Особа для контактів: Панасьян ИринаНапишите мені: [email protected]