Як вибрати квіти

1-4-2019

Как выбрать цветы
Невибагливі однорічні квіти для саду Якщо ви хочете, щоб кожен рік ваш садочок приходив виглядав по-новому, виділіть декілька ділянок для однорічних рослин, які можна оновлювати кожну весну. А якщо у вас немає можливості стежити за садом постійно, вибирайте невибагливі варіанти.
Також хочемо вам порекомендувати flower-market
Настурція чудово підійде для ділянок, де не так багато сонця. Вона досить швидко розростається, тому, якщо ви хочете, щоб вона довше зберігала форму, висаджуйте її прямо в горщиках. Дуже красиво виглядає настурція і в підвісних контейнерах. Чорнобривці (бувають як однорічні, так і багаторічні) ідеально садити уздовж садових доріжок, оскільки вони можуть служити живим бордюром.
Іпомея — відмінний варіант для тих, хто любить живі огорожі. Вона володіє підвищеною чіпкістю і швидко обживає будь-яку стіну, паркан або перголу, які зустріне на шляху. Виглядає дуже красиво! Але майте на увазі, що іпомея любить пряме сонячне світло. Багаторічні квіти для саду Якщо ви не хочете садити квіти кожен рік або пересаджувати їх з місця на місце, вибирайте багаторічні рослини, які досить лише раз посадити, а потім насолоджуватися ними з року в рік.
Яскраві жоржини прикрасять будь-яку клумбу. Їх можна садити як сольно, так і з іншими кольорами. Вони люблять рости на сонячних, захищених від вітру ділянках в родючому грунті. Цвітуть вони ближче до кінця літа, а значить поруч треба посадити більш ранні квіти, наприклад нарциси. Іриси стануть ідеальним прикрасою берегів декоративного ставка. Вони досить невибагливі, але люблять багато води. Також не варто садити поруч з ними інші квіти, так як іриси є домінантними квітами.
Рожевий квітник може стати головною прикрасою вашого саду. Всупереч поширеним упередженням, багаторічні троянди не дуже вимогливі до догляду. Досить вибрати сонячний ділянка з родючим грунтом. Перший час потрібно обрізати деякі пагони, щоб надати потрібну форму куща. А на зиму рожеві кущі необхідно вкривати ялиновим лапником. Декоративні трави Щоб ваш сад виглядав органічно, чергуйте квіти з декоративними травами.
Довжина коментаря повинен бути від 10 до 500 символів включно” data-parsley-required=”True” data-parsley-required-message=”Необхідно ввести коментар” data-val=”true” data-val-length=”Довжина коментаря повинен бути від 10 до 500 символів включно” data-val-length-max=”500″ data-val-length-min=”10″ data-val-required=”Необхідно ввести коментар” id=”Text-c166b81d-a3d0-43ea-9f71-53f2700a6937″ name=”CommentText” placeholder=”Додати коментар.