Як вибрати лазерний проектор

7-5-2019


Все це забезпечує дозвіл високої чіткості, приголомшливе якість відтворення кольору і деталізовану картинку. Таким чином, його складно назвати компактним і зручним для переміщення. 4 + 5 ГГц), Bluetooth і звукову панель, яка складається з трьох динаміків. На корпусі є HDMI 0, порт ARC, порт USB 0, порт USB 0, аудіовихід, порт Ethernet і два SPDIF. Також хочемо вам порекомендувати
https://notis.com.ua/product-category/svet/lazery/

Для тестування проектора ми вибрали повністю гладку стіну, забарвлений в матовий чорний колір.
Для перевірки можливостей світла пристрій використовувалося на різних відстанях і положеннях. Нам вдалося спроектувати на стіну картинку розміром до 150 дюймів, який виглядав ефектно.

За допомогою засобів управління (фокусування, масштабування, зміна об’єктива) можна настроїти зображення в будь-якому потрібному місці. Опції, доступні з меню проектора, дозволяють виправити можливі деформації. В кінцевому результаті картинка виглядає природно, навіть на нерівних поверхнях.

Гаджет відноситься до видеопроекторам з додатковим коротким фокусною відстанню. Це менше, ніж потрібно конкурентам. Однак було б краще, якщо була б можливість повертати об’єктив для налаштування зображення. Варто відзначити, що пристрій поставляється з інтерфейсом на китайській мові, але його можна перевести на англійську або російську.

Завдяки яскравому і широкому об’єктиву, зображення буде мати хороший рівень яскравості незалежно від місця установки. Крім того, є різні варіанти настройки кольору, так що ви точно знайдете саме той, який вас влаштує. Якщо ви знаходитесь в пошуках пристрою для дому, можливо, вам варто звернути увагу на більш дешеві і компактні варіанти, які також пропонують гарну якість звуку та зображення. Єдиними недоліками є висока вартість і інтерфейс на китайській мові. Пізніше були анонсовані Redmi Note 7 Pro і Redmi 7, які формально були віднесені до різних серій. Він був випущений поточної навесні і є наступником торішнього Redmi Y2 (S2).

 Дизайн новинки зазнав істотні зміни, і зовні вона більше схожа на Redmi Note Однак з технічної точки зору ці пристрої сильно відрізняються. Давайте детально розглянемо особливості Redmi Y3 та його відмінності від Redmi Note.
Опис товару носить інформаційний характер і може відрізнятися від опису, представленого в технічній документації виробника.