Як вибрати лего

2-17-2019

Как выбрать лего
Як вибрати ведучого для новорічного корпоративу.
Також хочемо вам порекомендувати http://toyteam.com.ua/lego/disney-princess
Ними можуть грати як маленькі діти 1, 5-3 років, так і дітлахи постарше. Вони дозволяють розвинути дрібну моторику рук, посидючість і увагу, адже фігурку потрібно зібрати правильно, а на це може піти на одну годину. Крім того, під час ігор із зібраної конструкцією у дитини розвивається фантазія. У продажу представлені набори для хлопчиків і для дівчаток різного віку. Нижче розглянемо найпопулярніші серії конструкторів. При виборі конструктора для дівчинки потрібно орієнтуватися на її вік і захоплення. На кожній упаковці вказується рекомендований вік дитини. Саме від цього параметра буде залежати сюжет набору, кількість дрібних деталей, а також складність складання. Якщо дівчинка фанатка мультфільмів і книг про принцес, то будьте впевнені, що їй сподобається серія , карета Попелюшки, підводний замок русалки Аріель та інші аксесуари. Конструктори відрізняються яскравим забарвленням і добре промальованими деталями.
Для дівчаток 5 – 12 років буде цікавою серія . Основними героїнями серії є п’ять ляльок – подружок. Разом з ними продаються різні ігрові аксесуари, які роблять гру більш реалістичною: будиночки, круїзний лайнер, супермаркет, ранчо, лімузин та ін. Дівчинки 7 – 12 років, які захоплюються фентезі будуть в захваті від серії Лего Ельфи. Додому вона може повернутися тільки якщо збере магічні предмети і пройде через нелегкі випробування. Допомагають їй в цьому нові друзі: ельфи Азарі, Айра, Найда, Ферран. У кожному наборі окрема глава з пригод відважної дівчинки в чарівному світі. Є машини, тварини, кораблі, залізниця та інші фігури; (4 – 8 років): мініфігурка мають класичний розмір, але збірка спрощена за рахунок використання великих механізмів і будівель. Набори масштабні і складні в збірці. Машини оживають за рахунок електромотора, рухомих осей і механічних деталей.
Хлопчикам, які захоплюються мультфільмами про супергероїв, Ніндзя – черепашок і Нинзяго, сподобаються набори: , яка розповідає про життя рятувальників, поліції, аеропорту, берегової охорони, дослідників джунглів, арктичної експедиції та ін Навіть самий активний дитина буде грати годинами. А завдяки тому, що деталі з різних наборів можна з’єднувати, він зможе придумувати свої оригінальні конструкції.
Жорсткий диск SSD або HDD – що краще для ноутбука.