Як вибрати магістратуру за кордоном

7-4-2019

Ви перебуваєте в процесі отримання диплома Бакалавра Внз України, та плануєте надалі завершити вищу освіту на програмі магістратура за кордоном. У даній статті ми постаралися розмістити корисну інформацію саме для Вас. Хочемо порекомендувати магистратура за границей

Магістратура за кордоном доступна для студентів з України. Студентам достатньо надати диплом бакалавра українського університету. Вимоги до вступу на програми зарубіжних університетів залежать насамперед від програми та навчального закладу.

Розглянемо кілька варіантів вступу, а аткже постараємося відповісти на найважливіші питання, які цікавлять студентів при вступі.

Коли потрібно починати підготовку документів?

Наша відповідь – якомога раніше. Перш за все необхідно вибрати країну, де ви хочете продовжувати вчитися і навчальний заклад. Ми рекомендуємо студентам приступати до вибору навчального закладу за рік до початку навчання. Тоді у вас буде час не тільки вибрати університет, програму навчання а й вчасно подати документи.

Які документи необхідно підготувати?

Програма “магістратура за кордоном” має певні вимоги для студентів: диплом бакалавра університету України (деякі рейтингові університети вимагають надати диплом магістра), офіційний тест з іноземної мови, мотиваційний лист, листи рекомендації від викладачів університету, резюме, нагороди, грамоти, статті.

Чи всі університети за кордоном приймають диплом бакалавра українських університетів?

Ми з упевненістю можемо сказати. що диплом бакалавра університету України визнається закордонними ВУЗами. Інша справа спеціальності. Навчання на деяких спеціальностях в різних країнах кардинально відрізняється і програми не співпадають. Наприклад при вступі в магістратуру в США, студенти долдни додатково скласти іспит на загальні знання GRE і перевести свій диплом на американську систему оцінювання. Магістратура в США – науковий ступінь, який вимагає від студента певного рівня академічної підготовки. На жаль не завжди нашим студентам вдається показати такий рівень. У цьому випадку університет запропонує перевестися на програму бакалавра, отримати диплом бакалавра і тільки тоді вступати до магістратури.

Див. документ: Сіпісок документів для подачі в магістратуру за кордоном

Дати початку навчання. Терміни подачі документів.

Магістратура в Англії починається у вересні і жовтні кожен навчальний рік, деякі університети Англії приймають студентів і в січні. Магістратура в раніше, Німеччині, Чехії та інших європейських країнах починається у вересні. Документи на зарахування необхідно подати, як мінімум за 3 місяці до початку навчання. Прийміть до уваги той факт, що чим раніше ви подасте документи, тим більше у вас шансів вступити.

Винятком є університети, які займають перші місця в рейтингу. Вони обмежують термін подачі документів і називають конкретні дати, коли вам необхідно надати повні пакет документів.

Вартість магістратури за кордоном?