Як вибрати меблеву фурнітуру

9-30-2020

Якщо ви хочете, щоб готові меблі або меблі на замовлення прослужила вам довго і не доставляла клопоту, підійдіть до вибору фурнітури з усією відповідальністю.

Свита робить короля – цю крилату фразу знає кожен з нас. А що ж робить якісної і довговічною меблі? Відповідь одна – фурнітура. Ми розповімо, на чому не варто економити при виборі допоміжних елементів, а що цілком можна замінити на більш демократичний варіант. Хочемо порекомендувати замовити  https://peral.ua/product-category/mebelnaya-furnitura/petli-mebelnye/  на сайті по найкращій ціні та високої якості

Вплив фурнітури на якість, дизайн, надійність і швидкість складання меблів не варто недооцінювати. Всілякі деталі для скріплення і розсувних ящиків / дверей, магніти, амортизатори, петлі, фіксатори, засувки, комплектуючі для шаф-купе, елементи кріплення, ручки та багато іншого – без усього цього предмети нашого інтер’єру не зможуть існувати. Саме різноманітна і якісна фурнітура дозволяє конструювати надійну і стильні меблі.

Зазвичай такі меблі роблять під замовлення студії меблів. Матеріали для написання цієї статті нам надав один з провідних в Києві виробників меблів на замовлення – студія меблів .

Отже, сучасна і надійна фурнітура для меблів буває двох видів: кріпильної і лицьової. Кріпильна фурнітура служить для фіксації елементів меблів і її закріпленні в будинку. Лицьова говорить сама за себе – це те, що видно неозброєним оком: гачки, ручки, тримачі.

Від міцності кріплення фурнітури залежить цілісність вироби, а тому її, як правило, роблять з металу. А ось лицьова менш строга до матеріалів – її виготовляють в тому числі із пластику й дерева.

Тому якщо ви хочете, щоб готові меблі або меблі на замовлення прослужила вам довго і не доставляла клопоту, підійдіть до вибору комплектуючих з усією відповідальністю. Пам’ятайте, що навіть найкрасивіша кухня або шафа з неякісної фурнітури проживуть в вашому домі недовго. Згодом вони почнуть виходити з ладу і створювати проблеми. У той час як проста, але якісні меблі, буде радувати власників довгі роки.

Отже, на чому вже точно не варто економити, так це на кріпильної фурнітури. Звичайно, на балансири *, м’яко закриваються дверцята й демпфери * доведеться витратитися.

Заощадити можна лише на бренд. Віддавши перевагу вітчизняним виробникам замість іноземних, ви не будете вибирати між красою і надійністю.

Полюбилися всім висувні ящики вимагають хороших висувних систем. Бюджетним варіантом буде роликовий висувна система з плавним відкриттям. А ось кулькова висувна фурнітура складніша. Але саме завдяки їй ящики відкриваються безшумно і витримують великі навантаження.

До речі, не економте і на висувних ящиках. Вони, звичайно, коштують дорожче звичайних полиць, але істотно полегшують ваші щоденні маніпуляції з шафою.

Отже, з фурнітурою, на яку доведеться витратитися, ми вже визначилися. Але є і та, що дозволить заощадити.

Перше – це дверні петлі. З доводчиком * і пружинним механізмом, звичайно, практичніше – так ви захистите себе від довільного відкриття і грюкання дверей. Правда, і витратити доведеться більше, ніж на звичайні петлі. Як вийти з положення? Приклейте на двері силіконові відбійники, і вона не буде плескати і відкриватися.

Зберегти частину сімейного бюджету можна і на покупці кронштейнів для полиць. Пам’ятайте, що їх функція – підтримувати конструкцію, а тому головне – міцно прикрутити кріплення.

Ну і, звичайно, можна не сильно витрачатися на ручки. Вибирайте пластикові замість металевих. Сучасні виробники давно гарантують їх якість і довговічність. Звичайно, бюджетні ручки швидше втратять вигляд і зажадають заміни. Але навіть в такому випадку витрати на них будуть невеликими. У цьому навіть є плюс – часом проста заміна ручок і гачків може освіжити втратила колишню привабливість меблі.

До того ж пластик дозволяє дизайнерам “розгулятися” і створити оригінальні моделі.

Одним словом, вибираючи фурнітуру, обов’язково огляньте всі її елементи, перевірте їх міцність і якість. Уточнюйте у менеджера термін служби допоміжних елементів, порівнюйте моделі різних цінових категорій. І пам’ятайте: часом краще заощадити на дизайні, віддавши перевагу мінімалізму, ніж потім страждати через втратила “особа” меблів.

* Балансири (від фр. “Качати, врівноважувати”) – вантаж, який з’єднується з обертається деталлю і служить для врівноваження сил інерції.

* Демпфери – пристрої для гасіння або запобігання коливань, що виникають в меблів при роботі.

* Доводчики – механічні пристрої для автоматичного закривання дверей. Допомагають зменшити знос дверної фурнітури, забезпечують плавне і надійне закривання дверей, її фіксацію у відкритому положенні.