Як вибрати меблі

1-10-2019

Как выбрать  мебель
Архідея”,”datePublished”:”2018-11-14T17:00:00 02:00″,”name”:”Як вибрати меблі в маленьку спальню: 22 стильних прикладу”,”description”:”Як облаштувати невелику кімнату для сну, щоб у ній було затишно і комфортно? Як зробити маленьке приміщення функціональним і акуратним? Ділимося секретами, які допоможуть вибрати ідеальну меблі для мініатюрної спальні.
Також хочемо вам порекомендувати https://duboff.com.ua/
Звичайно, перше і найважливіше вимога, яке варто пред’являти меблів для маленької спальні, – це її розмір. Чим компактніше предмет, тим більше вільного простору для життя ви отримаєте. Але при цьому занадто «дрібнити» теж не варто – адже розмір пов’язаний з функціональністю і зручністю користування предметом. На дуже маленькій ліжка буде незручно спати удвох, а в дуже маленькому комоді не помістяться речі. Дотримуйтесь золоте правило – баланс між розміром і функцією.
Кращий стиль для маленької спальні – це мінімалізм. Лаконічна меблі з гладкими фасадами, чіткими лініями і чистими силуетами ідеально вирішує проблему браку місця. Не переживайте за затишок – його можна внести за допомогою невеликої кількості декору, вдалих колірних і текстильних рішень. Але якщо мінімалізм здається вам занадто холодним стилем і в дизайні меблів хочеться чогось більш виразного, все-таки орієнтуйтеся на граціозні форми і відсутність зайвої деталізації, різьблення, розпису – подібні декоративні «шедеври» роблять меблі грузнее.
Для невеликої кімнати варто віддати перевагу світлі предмети меблів – здається, ніби вони займають менше місця, а кімната стає легшим. Світле дерево і/або білі фарбовані фасади – ідеальне рішення для компактної спальні. Дерево з дуже вираженою фактурою може перевантажити простір. Для м’яких меблів не варто використовувати занадто яскраві, строкаті, яскраві принти – вони роблять предмет візуально більше. Світла однотонна оббивка або непомітний спокійний візерунок – ось така меблі ідеально впишеться в інтер’єр маленької спальні.
Якась меблі в спальні може виконувати відразу кількох завдань: багатофункціональна меблі – обов’язковий компонент зручних компактних приміщень. Крім того, грамотна обрана альтернатива не тільки функціональна, але і естетична. Наприклад, якщо в кімнаті не поміщається повноцінний шафа – подумайте про комплект вузьких комодів: їх можна розмістити за дверима або замість тумбочок по обидві сторони від ліжка.