Як вибрати метало пластикові вікна

9-20-2020
палстикові вікна рехау хмельницький65

 

Як вибрати Металопластикові вікна в Хмельницькому Вам допоможе каталог компаній Рехау Ікс Вай Зет”. Це не засіб розкоші а життєва необхідність. Багато хто задається питанням як зробити пластикове вікно або встановивши як відрегулювати пластикові вікна. Спеціалісти фірми  Рехау Ікс Вай Зет підкажуть який ПВХ профіль, склопакет і фурнітуру необхідно встановити, щоб Ваше вікно служило Вам довгі роки, зберігало необхідний температурний режим і що важливо, дозволяло економити на комунальних платежах.

Вікна поворотна відкидне

Металопластикове вікно служить довше.

вікно трьох-стулкове

Ми даємо гарантію на установку і фурнітуру

Доставка до дверей

Ми працюємо 24/7. Замовлення приймаються цілодобово.

Вам потрібно лише подзвонити.

Замовте сьогодні і в кінці тижня у вас будуть нові вікна.

пластикові двері

Пластикові двері для квартири, офісу, будинку

Вхідна група

Одностворчати двері

Двох і одностулкова вхідні двері

Металопластикові двері

Двері вхідні подвійні

Переважно пластикові двері застосовують тому, що вони володіють стійкістю до частотним навантажень. Через наші двері можуть проходити 1000 чоловік щодня. І цим дверям потрібно витримати велику прохідність. Досягається це за рахунок застосування більш посиленого профілю та спеціальної фурнітури. Наша компанія не тільки займається установкою складних металопластикових конструкцій, але і продажем і доставкою пластикових дверей по всій Україні. Вартість доставки входить у вартість двері. І запитавши у нас скільки коштує пластикові двері ?. Ви отримуєте ціну металопластикової двері з доставкою і занесенням до вас на поверх.

Енергоефективність.  Яке ж скло вибрати, щоб Ваше вікно було енергоефективним? Визначтеся з питаннями: Куди встановлюється вікно? Сонячна у Вас сторона чи ні? Наскільки добре опалюється приміщення? Зателефонуйте нашим консультантам і вони підберуть для вас оптимальний скло пакет за гарною ціною.

Трьох камерний склопакет

Не дешевий але надійний

Склопакети

Найпоширеніший двокамерний склопакет

Оздоблення балкона пластиковими панелями

Краса; довговічність; стійкість до іржі, грибків, цвілі; простота в догляді; простота в монтажі; екологічність; хороші теплоізоляційні властивості

фарбування лоджії

Оздоблення лоджій гіпсокартоном виглядає зовсім по-особливому.

Найпоширеніша обшивка лоджії пластиковою вагонкою або панелями. Краса (палітра відтінків панелей досить широка); довговічність; стійкість до іржі, грибків, цвілі; простота в догляді; простота в монтажі; екологічність; хороші теплоізоляційні властивості. Є можливість обробки лоджії дерев’яною вагонкою, вологостійким гіпсокартоном

Хочеться окремо відзначити зовнішнє оформлення балконів. До вашого вибору безліч матеріалів різної текстури та кольору. Сайдинги, вагонки, ПВХ панелі. Збільшена площа, за рахунок виносу балкона, вимагає також хорошого утеплення або монтажу теплої підлоги.