Як вибрати міжкімнатні двері

4-16-2020

Двері міжкімнатні можуть бути зроблені з різних матеріалів:

  • з набірної (листяної) деревини;
  • з МДФ-деревоволокнисті плити середньої щільності;
  • з пресованого у вигляді бджолиних сот картону;
  • з ДСП (деревно-стружкової плити).

Від матеріалу, з якого виконана двері, залежить її подальша поведінка: реакція на коливання температур і рівень вологості. Матеріали, з яких виготовлені міжкімнатні двері, виробники часто комбінують між собою, тобто каркас конструкції може бути зроблений з соснового бруса, порожнечі будуть заповнені пресованим картоном, а поверхня облицьована листами МДФ. Хочемо порекомендувати межкомнатные двери от производителя Дорум

Найбільш довговічними, міцними і солідними є двері з масиву цінних порід дерева, однак, вони вимогливі в догляді, і при виборі таких дверей слід приділити ретельну увагу дотриманню технології виробництва.

Купити міжкімнатні двері просто, важливо врахувати,

що полотно двері і коробка повинні бути виконані з одного матеріалу.

Якими бувають міжкімнатні двері?

Двері розрізняються покриттям. Це може бути:

Ламінат або ламинатил. Двері з таким покриттям не вимагають особливого догляду, радують ціною, відрізняються міцністю і стійкістю до механічних пошкоджень.

Натуральний або штучний шпон. Шпон – це тонкий шар деревини, який імітує колір і структуру натурального дерева, він здатний зберігати свій колір надовго. Зовні такі двері виглядає, як двері з масиву, але по коштує значно дешевше.

Плівка ПВХ. Двері з таким покриттям стійкі до будь – яких перепадів зовнішніх умов-вологості і температури, і при цьому значно дешевше інших варіантів.

За своєю конструкцією двері можуть бути:

  • хитні (маятникові);
  • розстібний;
  • розсувні (купе);
  • складні (гармошка);
  • конюшенний.

Особливо детально зупинимося на тому типі дверей, який викликає найбільше питань – це двері, які мають розсувну конструкцію.

Розсувні двері міжкімнатні

Розсувні двері рухаються паралельно стіні або ховаються в спеціально зроблену в стіні порожнину.

Облаштувати систему, в якій двері ефектно ховається в стіні, можливо тільки на початковому етапі будівництва. Тому, якщо ви хочете насолоджуватися таким ефектом, подумайте про це заздалегідь.

Рейки таких дверей можуть бути розташовані зверху, знизу або одночасно зверху і знизу. Двері з рейкою зверху виглядає більш витончено, але на протязі може розгойдуватися. Найстійкіша конструкція – це рейки і зверху, і знизу.

Це самі основні деталі, які стануть в нагоді Вам при виборі міжкімнатних дверей.

Трохи пізніше ми розмістимо більш повне і деталізоване дослідження цього питання!