Як вибрати модний одяг.

10-30-2018

Як вибрати модний одяг.

У правильному підборі одягу по фігурі є множествонюансов. Але це зовсім не так. Відчуй себе в гармонії зі своїм тілом і запам’ятай важливе правило: скрываяотдельные недоліки фігури за допомогою одягу, не забувай підкреслювати свої переваги. У виборі одягу для жінок з розміром від 46 і вище естьнесколько нюансів, які потрібно враховувати кожен раз при купівлі новогогардероба. Малюнок на одязі, який візуально зробить фігуру більш стройнойи витягнутої – це вертикальна смужка, діагональна клітка і будь-які вытянутыепо вертикалі візерунки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі домашняя одежда.
Уникай викривлених малюнків і горизонтальних смужок –вони тільки підкреслять повноту. Складносурядні сукні з драпіровками і оборками, а такжеассиметричные багатошарові спідниці – не твоє. Такі фасони візуально «ламають» фігуру, тому їх варто уникати. На противагу вибирай щось елегантне иминималистичное: наприклад, сукня з чітко вираженою талією або приталеннуюблузку з оборками на грудях або на манжетах. Як визначити довжину блузки, яка тобі підійде.
Найдисамое широке місце на твоїх стегнах і відступи від нього 5 см вгору і 5 см вниз –це дві найбільш оптимальні довжини для блузки або сорочки. Довжина спідниці залежить отвысоты каблука на твоїй взуття. Ідеальний варіант для жінок з повними стегнами –це спідниця на 5 см нижче коліна плюс взуття на підборах 7 – 9 см. Не соромся вибирати яскраву взуття, яка будетпривлекать до себе увагу. Намагайся рідше носити взуття без каблука – звичайно, влетнюю спеку не обійтися без босоніжок на плоскій підошві, але балетки цілком можнозаменіть на туфлі – лодочкина скромному пятисантиметровом підборах.