як вибрати мотоблок

10-11-2019

Техніка для сільського господарства завжди користувалася великим попитом в Україні, особливо в сезонну пору року, коли починається робота в полі. У нашій країні величезну роль займає сільське виробництво, а у багатьох є власні дачні ділянки з садами і городами. Тому, одним з найпопулярніших видів машин, призначених для обробки земельних ділянок великого і середнього розміру є мотоблоки. Хочемо порекомендувати купити  запчасти к мототракторам

Це мобільний механізм, завдяки двигуну якого починає працювати зовнішнє навісне обладнання. Це роторна косарка, снігоприбирач, щітки і багато іншого. Завдяки тому, що подібних зовнішніх насадок існує дуже багато, сфер застосування мотоблоків теж дуже багато: обробка землі, перевезення вантажів, прибирання територій та багато іншого:

видалення бур’янів
обробіток і добриво
підготовка родючого шару грунту
Все це можна робити вручну, але тільки для невеликих територій: якщо ж ви володієте великою ділянкою поля або городу, то багатофункціональна мобільна техніка стане для вас незамінним помічником.

Як вибрати мотоблок
Щоб відповісти на це питання, потрібно для початку розібратися з типом техніки:

бензиновий
дизельний
з валом відбору потужності
Перевага бензинових мотоблоків в тому, що вони потужні і у них висока продуктивність. На відміну від дизельних агрегатів, від них не так багато шуму, ними легко і просто управляти, неважкі і екологічні. Цей вид – найпопулярніший серед мотоблоків.

Дизельні – відрізняються доступною ціною палива і своєю витривалістю. Їх зазвичай використовують на дуже великих земельних ділянках. Але сам пристрій коштує дорожче, ніж аналоги, що працюють на бензині. Третій вид мотоблоків, зазвичай, використовують для того, щоб насадити газон і прибрати велике сміття.