Як вибрати митного брокера

3-19-2019

Как выбрать таможенного брокера
Митні правила регулярно змінюються з – за політики та переговорів між країнами і нескінченними змінами у розвитку світової економіки. Мільйони поставок імпортуються з усього світу щороку в нашу країну. ua, завжди в курсі всіх змін, і таким чином забезпечують максимальну вигоду для своїх клієнтів. Одержувач імпортованого товару очікує від митного брокера, що оформлення вантажу буде безтурботним, без зайвих мит, і процес завершиться в мінімальні терміни. Не повинно бути яких – небудь затримок у митному оформленні вантажу, а брокер повинен бути здатний мати справу з митницею, а також з департаментом уряду на власному рівні.
Також хочемо вам порекомендувати Таможенный Брокер Днепр
При виборі брокера, імпортер повинен бути досить обережним, так як неправильний вибір може створити безліч проблем. Обраний митний брокер повинен мати ліцензію від компетентних державних органів. Товари, які прибувають з інших країн повинні володіти певним торговим угодою, яка визначає статус мита на них. Податки, які будуть стягуватися, змінюються час від часу. А ліцензований брокер добре обізнаний про зміни для швидкої і прибуткової роботи. Таким чином, брокерам з використанням комерційного програмного забезпечення доведеться долати великі маршрути, що може призвести до затримки випуску відвантаження та до економічних втрат у вигляді штрафних санкцій.
Тому митний брокер, який має справу з митницею безпосередньо, уникає таким чином, аутсорсингу послуг. Аутсорсинг – результати у затягуванні оформлення вантажу, який може привести до арешту або конфіскації продукції.
Чи вважаєте ви, що це помилка.
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на ua – Сайт міста Горлівки. Для інтернет – видань обов’язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.