Як вибрати надійні запчастини для тракторів і дизелів?

3-11-2020

З проблемою раптової поломки спецтехніки можна зіткнутися в будь-який момент. Ламаються Трактори, раптово виходять з ладу дизелі, а перед господарем постає питання: де краще придбати гарантовано надійні комплектуючі і як їх вибрати? Хочемо порекомендувати вибрати запчастини на тут по найкращій ціні.

Ознаки якісних деталей
Компаній, що виробляють запчастини, безліч, але як вибрати ту, якій можна довіряти? Врахуйте, що вихідний завод-виробник вже випускає не всі моделі, тому, чим старше Спецтехніка, тим важче буде підібрати комплектуючі. Запчастини Т170 (купуйте тут!) і Т130 випускаються рядом сторонніх підприємств, при цьому вони, як правило, пропонують більш низькі ціни.

Кожне надійне підприємство ставить на всі деталі, незалежно від їх розміру, своє Заводське клеймо. Якщо це не зроблено, значить, сам завод за випущену продукцію поручитися не може;

Всі комплектуючі повинні мати конструкторську та іншу документацію. До неї відносяться паспорти, креслення, техумови на виробництво деталей. Відсутність документів говорить про те, що запчастини зроблені не за стандартом, а гарантувати надійність їх роботи не зможе ніхто;
Якісна упаковка готових виробів. Жоден серйозний виробник не стане на цьому економити, так як від умов зберігання буде залежати працездатність запасних частин. Вони змащуються маслом, а в якості упаковки використовуються ящики, надійні коробки та інша тара. Вона повинна мати чіткі і зрозумілі написи і логотип фірми.
Наявність сертифікатів відповідності та менеджменту якості. Це додаткова гарантія від Постачальника, що виріб буде довго надійно працювати.

Як співвідносяться ціна і якість?
Вибираючи запчастини Т130 або іншої моделі трактора, порівняйте ціни декількох постачальників. Якщо у кого-то вони істотно нижче, то навряд чи цій фірмі можна беззастережно довіряти. Без зниження якості зменшити ціну буде просто невигідно для підприємця. Як правило, знижують ціни невеликі підприємства за рахунок маленьких виробничих площ, а також відсутності великого персоналу. Але якість виготовлення деталей У1Д6( продаються тут), інших двигунів і запчастин в них дуже сильно коливається.

Кращий варіант-зверніться в нашу компанію. Тут ви зможете знайти будь-які комплектуючі, вироблені з дотриманням всіх основних правил і стандартів. Невисока ціна поєднується з гарантованою якістю, всі деталі, представлені в каталозі, мають креслення та іншу документацію. Ми пропонуємо широкий вибір і надійний результат!