Як вибрати нарцис

2-22-2019

Как выбрать нарцис
Символізм самих сонячних весняних квітів, або кому не слід дарувати нарциси.
Також хочемо вам порекомендувати https://florium.ua/ru/narcissus/
Символізм самих сонячних весняних квітів, або кому не слід дарувати нарциси.
У багатьох вітчизняних громадян нарциси давно вважаються одними з головних символів настання весни, адже ці сонячні квіти одними з перших пробуджуються у багатьох вітчизняних садах і палісадниках. Не дивно, що саме нарциси обов’язково входять до складу традиційних весняних букетів до Міжнародного жіночого дня.
Хоча ці жовті цибулинні широко поширені на просторах усіх країн колишнього Радянського Союзу, історичною батьківщиною нарцисів вважаються теплі країни Середземномор’я. Багато хто знає, що поширені сонячні весняні квіти одержали свою назву на честь прекрасного молодого юнака Нарциса, що є героєм давньогрецької міфології. У нього закохувалися багато дівчат, але красень був надто захоплений собою. Одного разу юнак так замилувався своїм відображенням у водах річки, що забувши про голоді й спразі, на жаль, помер. На місці його смерті виріс прекрасний квітка – нарцис, який став символічним нагадуванням всім людям про небезпеку самозамилування, самозакоханості і егоїзму. Улюбленим жінкам припустимо дарувати квіточки лише у складі квіткових композицій, що включають тюльпани, іриси, гіацинти, троянди, хризантеми або будь-які інші. Яскраві букети різних квітів виглядають дуже позитивно і святково. Нарциси вважаються символом дружби, а не любові. Ці сонячні весняні квіточки на Міжнародний жіночий день можна сміливо дарувати мамам, бабусям, сестрам, подругам і колегам по роботі. Також варто запам’ятати, що один бутон символізує смуток і самотність, а ось оберемок цих яскравих жовтих квітів вважається символом надії, удачі і любові до життя.
Навіть якщо Міжнародний жіночий день засмутить представниць прекрасної статі похмурою погодою, позитивні букети жовтих нарцисів обов’язково зможуть підняти настрій жінкам різного віку. Тим більше що в сучасних флористичних магазинах зустрічаються дивовижні імпортні сорти чудових нарцисів з різьбленими пелюстками унікальних відтінків.