Як вибрати няню для дитини!!!!

11-27-2019

Іноді настає момент, коли батьки самі не справляються з дитиною і тоді вони вдаються до допомоги няні. Якщо ви вже наважилися взяти помічницю в сім’ю, тоді вам буде корисно знати, на що звернути увагу при виборі няні. Як працює проект – дивіться відео: Під час співбесіди з нянею намагайтеся більше спостерігати за нею і звернути увагу на її доброзичливість і відвертість у розмові з вами. Крім того, важливо знати, які питання задати няні при першій зустрічі. Вашій увазі сім важливих питань до няні. Важливо знати, як про основну освіту кандидата, так і про додаткові в області психології, педагогіки. Також хочемо вам порекомендувати https://rus-doska.com/moskva/search/uslugi/domashnij-personal/nani/

Кандидату з хорошим досвідом роботи, безумовно, буде віддано перевагу. А якщо няня зможе принести ще й рекомендаційного листа від попередніх роботодавців, тоді простіше буде зробити вибір. Запитайте у няні про її сімейний стан, чи є у неї діти. Це важливо знати, адже людина приходить у вашу родину, а така інформація дає вам додаткові уявлення про фахівця. Крім того, уточніть, чи можуть її сімейні ситуації впливати на графік роботи у вас. Читайте також: Правильне виховання: як не виростити маминого синка. Дізнайтеся, няня принесла з собою всі необхідні документи. Це теж дає вам додаткову інформацію: якщо документи взяла – значить вона організований і відповідальний чоловік, а якщо не принесла – не робіть поспішних висновків і попросіть вислати вам фото та копії документів в електронному форматі. Запитайте у няні, працювала вона раніше з дітьми такого віку, як ваші діти. Якщо ні – важливо розуміти, як вона буде справлятися і що буде робити в певних ситуаціях.

Беручи няню на роботу, чітко обговоріть з нею всі нюанси: графік роботи – дні та години, всі обов’язки по догляду та розвитку дитини – коли будуть ходити на прогулянку, годування, як буде втілюватися питання з гігієною і розвитком. Обов’язково обговоріть з нянею питання з обіймами і поцілунками дитини. Визнаєте ви це чи ні. Мабуть, це базовий набір питань, які варто задати няні при вашій першої зустрічі. Далі ви зрозумієте самі, які питання ще обговорити і яке рішення прийняти. Тим часом ми з’ясували все про дитячі істерики: як правильно на них реагувати і ні в якому разі не можна говорити.