Вибір кільця з золота

7-17-2020
Жіноча каблучка, артикул ВКЕ-1472, замовити жіночу каблучку в ...

Комфорт чи краса? При покупці кільця вибирати між ними не доведеться, якщо ви уважно прочитаєте цю статтю і візьмете на замітку поради по вибору  кільця з золота .

Загальні поради

 • Ранкові години — не найвдаліший час для примірки кільця: навіть невелика набряклість внаслідок застою води в організмі в нічний період дає про себе знати: пальці рук можуть бути злегка опухлими.
 • Після спортивного тренування, а також прогулянки в жаркий час або, навпаки, в осінньо-зимову пору, вирушати в ювелірний салон також не варто. Прискорене серцебиття, знервований стан або підвищена температура тіла теж не дадуть правильної картини при примірці кільця.
 • Любителям робити набіги на ювелірні магазини у зоні duty-free, вчинені в період пересадки на інший рейс або відразу після завершення польоту, слід також враховувати той факт, що згодом придбані кільця можуть не підійти за розміром: винна все та ж набряки, особливо сильно проявляється «в небі».
 • Надівши кільце, зробіть кілька простих рухів рукою: необхідно стиснути і розтиснути кулак, а також покрутити прикраса на пальці — воно не повинно перетискати шкіру або з працею піддаватися «обертання». Однак і бовтатися «правильному» кільцю не слід.
 • Дивно, але факт: пальці правої і лівої рук можуть відрізнятися за розміром! Зазвичай у правшів пальці на правій руці товщі, ніж на лівій. Враховуйте це при примірці.

Як визначити розмір кільця в домашніх умовах

Зауважимо відразу, що з питанням підбору кільця краще і надійніше звертатися в ювелірний салон. І все ж спосіб самостійного визначення розміру кільця існує — візьміть його на озброєння, якщо поруч випадково не виявилося професіонала з зірким оком

Варіант № 1

 • Вам знадобиться проста паперова смужка шириною 1 см, довжиною 10 см.
 • Подивіться на палець, на якому збираєтеся носити кільце, і виберете на ньому найширшу частину.
 • У обраному місці оберніть палець паперовою смужкою.
 • Ручкою чи олівцем відзначте місце перетину решт смужки.
 • Зробіть завмер довжини (в міліметрах) від початку смужки до зробленої вами точки за допомогою лінійки.
 • Отримане числове значення ділите на 3,14 — результат покаже ваш розмір.Варіант № 2

Використовуйте цю таблицю, якщо під рукою немає калькулятора або ви не хочете вживати додаткових математичних дій.  Після вимірювання пальця за допомогою паперової смужки і лінійки загляньте сюди:

Їх звичаї

При купівлі кілець за кордоном вас може поставити в глухий кут «місцева» система заходів. Збережіть собі наступну табличку відповідностей:

Наш розмір 16 — в США 5½; в Китаї між 9 і 10;

розмір 16,5 — в США 6; в Китаї 12;

розмір 17 — в США 6½; у Китаї 13;

розмір 17,5 — у США 7¼; в Китаї між 14 і 15;

розмір 18 — у США 7¾; у Китаї між 15 і 16;

розмір 18,5 — в США 8½; в Китаї— 17;

розмір 19 — в США 9; у Китаї 18;

розмір 19,5 — в США 9½; в Китаї 19;

розмір 20 — у США 10¼; в Китаї 21.