Як вибрати одяг для дитини

7-12-2021

 

Як вибрати одяг для дитини

Вибір дитячого одягу тільки на перший погляд може здатися простим і зрозумілим.  Насправді ж підібрати речі для дитини може бути набагато складніше, ніж для дорослих. Якщо останні в більшості надають пріоритетне значення стилю і посадці по фігурі, то при виборі гардеробу для дітей пріоритетне значення повинна мати якість і безпеку використовуваних матеріалів. Наприклад, вибираючи повсякденні комплекти для хлопчиків або дівчаток, потрібно приділити увагу використовуваному матеріалу, його складу і характеристикам, оцінити його практичність і зносостійкість. Одяг не повинен створювати дискомфорту і загрози здоров’ю, витримувати особливості дитячих ігор. У той же час важливий і стиль, адже звичка і вміння красиво одягатися закладається з дитинства. Також хочемо вам порекомендувати одяг для дитини https://coolton.com.ua/ “COOLTON”.

Які матеріали підходять для дитячого одягу

Оптимальним вибором для дітей самого різного віку по праву вважаються трикотажні та в’язані речі. До складу використовуваних для них тканин входять:

  • Нитки з бавовняного волокна або вовни, що забезпечують комфорт і безпеку;

  • Штучні добавки, що відповідають за ті чи інші якості одягу.

І трикотаж, і в’язані речі не перешкоджають циркуляції повітря, тому дитині навіть при активних іграх не буде жарко. У той же час в такому одязі не буде холодно взимку – повітря між волокнами матерії створює ефективний теплозберігаючий шар. Важливо, що натуральні тканини, в які додані синтетичні компоненти, досить еластичні і добре відновлюють форму. При цьому вони прості в догляді і надовго зберігають первісний вигляд.

Головна ж перевага таких матеріалів – їх безпеку. Трикотажні та в’язані речі не викликають алергії, не дратують шкіру. Вони володіють приємною, теплою і м’якою фактурою. І при цьому такий одяг може бути найрізноманітнішою за стилем і призначенням.

Правильно вибираємо виробника

Те, наскільки якісною, безпечною, зручною і красивою буде дитячий одяг, в значній мірі залежить від вибору компанії-виробника. Тут потрібно звертати увагу, перш за все, на досвід і пов’язану з ним популярність. Іншими словами, бренд повинен бути на слуху не завдяки дорогим рекламним кампаніям, а, перш за все, за рахунок визнання безпосередньо покупцями. Невідомі noname-бренди теж краще обходити стороною – на їх продукцію ніхто не зможе дати гарантію безпеки.

1. Прикладом правильного підходу до виготовлення одягу для дітей можна назвати виробника “COOLTON”. На ринку продукція цієї компанії представлена вже більше 20 років, і за минулий час вона перетворилася на найбільшого гравця на ринку дитячих речей. Під приналежними “COOLTON” брендами випускається широкий спектр товарів. Це як повсякденний гардероб для дітей самого різного віку, а також для їх мам, так і святковий гардероб.

Для своєї продукції цей виробник використовує найсучасніші матеріали, що відповідають суворим гігієнічним вимогам. При цьому повний цикл виготовлення дитячого одягу, включаючи конструювання і розробку дизайну, організований в рамках єдиного холдингу, що забезпечує можливість контролю якості на всіх етапах.

Купити оригінальний дитячий одяг “COOLTON” можна в офіційному інтернет-магазині компанії, а також фірмових і дилерських магазинах. Тут можна вибрати як окремі речі, так і скласти повний образ – завдяки принципу total look різні елементи гардероба відмінно поєднуються між собою.