Як вибрати паперові шпалери для стін

8-30-2019


Ринок шпалер дарує покупцеві широкий асортимент настінних покриттів. Вибирати їх можна за різними критеріями, в тому числі, і за матеріалом виготовлення. Згідно з цим критерієм шпалери поділяють на: велюрові, коркові, шелкографические і паперові.

Паперові шпалери мають явні переваги, про які варто поговорити  більш подробнее. Перш за все, вони доступні в ціні і не передбачають великих фінансових витрат з боку покупця.
Дуже зручні і практичні у використанні.
Вони зовсім не поступаються в красі і дизайні інших різновидів шпалер. Іншими словами, це найоптимальніше настінне покриття і дуже красиве декоративне рішення для дому.

Отже, Ви визначилися з видом шпалер, тепер необхідно знати про деякі моменти, які дозволять зробити правильний остаточний вибір.
По – перше, це шпалери і від солідних Евроейских компаній. Вони сильно відрізняються по властивостях (естетичним і міцності) від вітчизняних та китайських виробників.
По – друге, дуже важливо відрізняти симплексні і дуплексні шпалери. Потрібно підібрати шпалери для стін відповідного зовнішнього вигляду. Щоб вони поєднувалися з інтер’єром кімнати і привносили в неї максимально можливий ефект затишку та краси. Необхідно знати, що візерунки на такому настінному покритті можуть бути двох видів: неопуклі і рельєфний.

Останній візерунок шпалер може приховати всі нерівності штукатурки, але при цьому він ускладнює процедуру підгонки стиків.
Також є проклеєні паперові покриття, при їх купівлі уточнюйте, чи можна їх ще раз проклеювати.

Більш довговічними є шпалери з ручним нанесенням малюнка. Правда коштують вони дорожче, і їх можуть дозволити собі заможні люди.
Паперові шпалери прекрасно поєднуються з будь-яким стилем інтер’єру, вони дарують затишок і теплоту.
На ринку запропоновані у величезному асортименті. Добре захищені від різних негативних впливів. Досить довговічні і зручні у використанні.
Одним словом, це найкращий вибір, який може зробити сучасний покупець.