Як вибрати паперові шпалери для стін

8-30-2019

Как выбрать бумажные обои для стен
Сайт – пам’ятка всім початківцям ремонт або будівництво: як правильно вибрати і купити необхідні матеріали або замовити послуги. Огляди цін, довідкова інформація, корисні поради.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее
Паперові шпалери: як їх вибрати. Докладніше: Статті про шпалерах (перехід в розділ).
Сучасному російському покупцеві доступи найрізноманітніші види шпалер – і велюрові, і шелкографические, і коркові. Проте гонитва за оригінальністю далеко не завжди має з мысл. Класична паперова обклеювання стін має свої незаперечні переваги.
Варто відзначити, що вони не поступаються іншим і по дизайну.
По – перше, попереджаємо вас, що зовсім необов’язково шукати продукцію від солідного імпортного виробника. Простою технологією непогано володіють і підприємства, що працюють на території країн колишнього СРСР.
Головне, на що вам слід звернути увагу – технічні характеристики.
Рекомендуємо в будь-якому випадку віддавати перевагу дуплексу, особливо якщо ви робите ремонт в передпокої або у вітальні (для кухні все – таки краще віддати перевагу щось надійніше папери). Таким чином ви освіжіть інтер’єр не на два – три роки, а на п’ять – шість років.
Кількість шарів практично завжди вказується на ціннику.
Якість також визначається за вагою брутто.
Чим вище вага, тим краще.
Який візерунок віддати перевагу – рельєфний або неопуклі. Це питання – не тільки справа смаку. Рельєф істотно ускладнює процес підгонки стиків. Зате – тиснення приховує локальні нерівності штукатурки. Изуфренность малюнка теж має значення. Щоб органічно поєднати хитромудрі квіточки, вам доведеться обрізати від 5 до 50 сантиметрів з кожного рулону.
Щоб малюнок не выцветал, підбирайте шпалери з нанесеною на поверхню грунтовкою (є вона, питайте у продавця). Люди, для яких ціна не має визначального значення, можуть дозволити собі вибрати візерунок не машинної друку, а ручного нанесення – останній набагато більш довговічний.
Якість шпалер для стін – як його визначити. Шпалери під фарбування – особливості, бренди. Шпалери Erfurt – опис, довідка про виробника. Шпалери з Німеччини – бренди, особливості. Які шпалери підходять для кухні.