як вибрати парти в школу

6-17-2020

 

Рекомендації для батьків як вибрати письмовий стіл для школяра при безлічі варіантів.

Діти, це наше все! Батьки готові дати своїй дитині все, чого не було у них в ці роки. На сьогоднішній день, завдяки безлічі інформації в інтернеті, саморозвитку самих батьків, найчастіше воліють запобігти розвитку хвороби, а ніж чекати поки вона з’явитися і лікувати таблетками, іншими процедурами. Таким чином, сьогоднішня тенденція батьків, спрямована на підтримання та зміцнення здоров’я має дитину за допомогою спеціально розроблених пристроїв. Одним з таких пристроїв є стіл для школяра. За столом ваша дитина більше всього часу проводити виконуючи домашні завдання або просто граючи за ним або малюючи. Також хочемо Вам порекомендувати парти в школу  

Правильна постава і гарний зір

Письмовий стіл, парта для школяра дуже важливий фактор для його здорового фізичного розвитку. Вибравши хороший, регулюючий стіл для школяра, допомагаєте сформувати правильну поставу, уберегти дитину від сколіозу, зміцнити хребет. Вибираючи стіл необхідно звернути увагу на сучасні парти, столи-трансформери. Їх конструкція дозволяє відрегулювати всі необхідні параметри вашої дитини будь-якого віку. Купуючи парту стіл-трансформер , ви купуєте здоров’я для всієї сім’ї на довгі роки.

Школяр в позиції сидячи, для досягнення правильного розташування, повинен сісти таким чином, щоб спина була рівною, спираючись на спинку стільця, ноги в колінах зігнуті і рівні 90 градусів, а стопи повинні спиратися на підлогу всією підошвою. Лікті не повинні звисати, а повністю знаходитись на поверхні стільниці. Досягти таких результатів на звичайних партах дуже важко, ми з вами тому приклад. Але завдяки технічному прогресу у нас з’явилася така можливість у вигляді «стіл-трансформер». Все що потрібно від керівників шкіл, міністерств освіти, а також батьків скористатися цими благами.

Регулювання висоти такого столу відбуватися завдяки спеціальному механізму, що знаходяться на ніжках столу. Зміни висоти відбувається за кілька секунд, не складаючи труднощів. Купивши стіл-трансформер, відпадає необхідність у ще одному столі для іншої дитини. Адже за одним столом зможе працювати діти різних вікових груп, при цьому формуючи здорову правильну поставу. Цьому сприяє і можливість регулювання стільниці столу, нахиливши її в зручний для дитини положення.

Стіл парта-трансформер з можливістю регулювати стільницю, дозволяє зберегти зір. Дитячий зір слабкіше за доросле, якщо для дорослих відстані над книгою на стільниці, може коливатися від 40 до 50 см, то для дітей це становить 35см. Саме таку відстань і оберігає дітей від різних відхилень в зорі, не відбуватися стомлення очей і поліпшується продуктивність у засвоєнні матеріалу.

Максимально можливий нахил стільниці рекомендована окулістами і ортопедами до 30 градусів. Саме до такого кута нахилу, діти можуть зберігати здоровим зір. На ринку сьогодні існують столи-трансформери з можливістю регулювати кут нахилу двох частин стільниці. За однією частиною стільниці дитина займається, а інша тим часом виконує роль тумби для зошитів і книжок.

До кожного столу надається інструкція з експлуатації і там же є позначено рекомендовані кути нахилу стільниці.