Як вибрати пісуар для дому?

10-30-2017

як вибрати пісуарТуалет є тим місцем, куди людина приходить, щоб розслабитися. Саме від того, яке обладнання ви виберете для цієї кімнати, залежить як рівень зручності задоволення природних потреб, так і статусність всієї квартири. Якщо порівнювати пісуар і унітаз, то перше обладнання вважається більш практичним. Ні для кого не секрет, що зараз виробники пропонують моделі не тільки для чоловіків, але також для жінок. Пропоную вибрати на сторінці https://kvadratura.ua/santehnika/pissuary.html

Сам по собі пісуар має вигляд чаші, зрізаної косо. В ході його виробництва використовують, як правило, фаянс (існують також моделі з металу). Пісуар обладнають системою для відводу стічних вод. Для того, щоб здійснити змив, потрібно натиснути на кнопку, смикнути за важіль і т. д. В ультрасучасних виробах інший раз взагалі присутня безконтактний індикатор.

Що ж потрібно брати до уваги при виборі пісуару?

По-перше, невигадливість його очищення і гігієнічність. Важливо, щоб таке сантехнічне пристосування володіло рівним покриттям, яке в найкоротші терміни можна зробити чистим. Не варто забувати, що завжди є ризик появи цвілі або грибка. Щоб позбавити себе від подібних складнощів, переконайтеся, що туалет покритий спеціальною запобіжною плівкою.

Залежно від методики монтажу, виділяють підлогові і підвісні варіанти.

Самим затребуваним матеріалом для випуску пісуарів вважається фарфор або фаянс. Інший раз можна зустріти моделі з пластику або металу, однак зважте всі за і проти перед їх купівлею. Пластиковий пісуар відрізняється нетривалим експлуатаційним періодом, оскільки він не може похвалитися високим рівнем міцності. У той же час, вартість металевих виробів залишається досить високою, їх не можна назвати оптимальним вибором по співвідношенню ціни і якості.

І наостанок хотілося б відзначити, що більша частина пісуарів не оснащена кришкою, так що потрібно зробити, що від вас залежить, щоб в туалеті завжди панував приємний запах. Існують спеціальний ароматизовані вставки для пісуарів.