Як вибрати подарунки на випускний в дитячий сад

7-20-2020

 


Зовсім скоро у багатьох дитячих садах розпочнеться гаряча пора випускних. Батьки, зустрічаючись на зборах, сперечаються про те, що подарувати дітям та персоналу, рідко приходячи в цьому питанні до єдиної думки. Також хочемо порекомендувати почитати на сайті  vitri.com.ua  про іграшки які краще обрати для дитини .

У цій статті представлені ідеї подарунків, якими залишаться задоволені, а саме торжество випускного завдяки таким презентів буде згадуватися з теплотою і радістю.

Подарунки дітям

Звичайно, насамперед батькам необхідно визначитися з бюджетом. Адже хто-то хоче і найголовніше може витратити зовсім невелику суму, а хтось мріє зробити дитині просто шикарний подарунок. Однак при врученні їх дітям у стінах садка, краще підбирати речі, які не надто відрізняються по вартості і розміром і дарувати подарунки з однієї категорії.

У топ подарунків на випускний в дитячому саду входять:

  • Книги. Самий кращий і самий корисний подарунок на думку багатьох. Краще вибрати пізнавальні жанри — різні енциклопедії, пригодницьку прозу і пізнавальні розповіді.
  • Шкільне приладдя. Це корисний і символічний варіант, так як хлопцям зовсім скоро доведеться піти в школу. Прикладів таких подарунків досить багато. Але краще придбати щось красиве, незвичайне і нестандартне. Наприклад, іменні зошити, магнітні дошки для вивчення арифметики і алфавіту, глобуси, настільні лампи і щоденники. Зараз у продажі з’явилися набори першокласника. У них дуже приваблива і яскрава упаковка, а підібрати підходящий варіант на подарунок дитині не складе праці, так як у них різна наповнюваність і відповідно — широкий діапазон вартості.
  • Іграшки. Також дуже гарні в якості презенту для дітлахів. Єдиний мінус — їх дуже складно підібрати таким чином, щоб догодити кожній дитині. На батьківських зборах зазвичай пропонуються різні варіанти, але хтось заявляє про те, що у них така вже є, хтось каже, що їх малюк в такі не грає і т. д. Кращим вибором, на наш погляд, будуть пізнавальні іграшки. До них відносяться — настільні, розвиваючі та інтелектуальні ігри (наприклад, «Монополія», «Ерудит», «Скоро в школу», «Вікторина першокласника» та інші), набори для дослідів і навіть дитячий мікроскоп! Вони чудово розвивають логіку, мислення і світогляд.Сподобається всім випускникам дитячого садка мають різні пазли, конструктори, лото і доміно.
  • Емоції. Напевно, це самий довговічний і незабутній подарунок. Влаштуйте дітям день, повний вражень — придбайте сертифікат або абонемент на групове відвідування аквапарку, зоопарку, картингу, парку розваги або квесту.

Зараз у дитячих садках повсюдно поширена практика, коли на сам випускний запрошуються фокусники, аніматори, справжні актори і клоуни. Але в цьому випадку необхідно пам’ятати, що дітям потрібно обов’язково вручити хоча б невеликі презенти, щоб вони не покинули свято з порожніми руками.

Іноді батьки самі проявляють фантазію і влаштовують веселі заходи для своїх дітей та персоналу дошкільного закладу. Наприклад, як у цьому відео:

Що не можна дарувати дітям на випускний в дитячому саду

  • Не даруєте дітям одяг. Ви купуєте її часто у повсякденному житті, а на свято дітки чекають від Вас зовсім інших подарунків. Недоречним подарунком буде і шкільна форма.