Як вибрати послугу з укладання та монтажу спортивних покриттів

11-16-2020
Укладка покрытий из резиновой крошки, фото 2

Покриття для майданчиків

Покриття з гумової крихти для спортивних та ігрових вуличних майданчиків

Покриття-важливий елемент для будь-якої сучасної площадки.

На даний момент з’явилося безліч категорій конструкцій та ігрових містечок для дитячих і спортивних майданчиків. Не так важко вибрати, яку конструкцію розмістити в тому чи іншому місці. Але для того, щоб діти і дорослі могли безпечно і комфортно проводити час на таких майданчиках необхідно подумати про якісне і надійне покриття. В даний час проводиться безліч різних варіантів вирішення цього питання. Однак застосовувати класичне асфальтування для таких територій абсолютно нераціонально. Адже дитина і дорослий може впасти і отримати пошкодження на такому покритті. Плюс до всього інші форми покриття можуть зноситися з часом при інтенсивній експлуатації. Також хочемо вам порекомендувати услуга по укладке и монтажу спортивных покрытий від фірми TNP GROUP Ukraine.

Особливості вибору покриття.

Як же підібрати оптимальне покриття для дитячих і спортивних майданчиків? воно повинно відповідати наступним вимогам:

1.Бути не травматичним. Це дуже важливий параметр. Так як при падінні на таке покриття ймовірність отримати рани пошкодження повинна бути дуже низька. Адже ігри дітей і спортивні вправи дорослих часто тягнуть за собою падіння.

2.Високу міцність і надійність в експлуатації. Покриття для таких територій має витримувати інтенсивні перебування на ній постійного скупчення дорослих і дітей. Навіть при постійній експлуатації воно повинно витримувати навантаження і бути міцним за всіма параметрами.

3. Покриття повинно бути міцним на розрив і стійким до будь-яких навантажень механічного типу.

4.Володіти водопроникністю. У дощову погоду на такому покритті не повинна накопичуватися вода. В іншому випадку необхідно обладнати такі території спеціальним ухилом для того, щоб опади стікали в певні місця і не залишалися на поверхні.

5.Простим в монтажі та укладанні. Хороший варіант даного матеріалу не повинен займати довгий час на процес монтажу і бути мобільним і легким при транспортуванні. Це важливий момент для економії коштів при ремонті покриття.

6.Володіти простотою в догляді. Так як дані покриття можна використовувати на відкритому повітрі, то можливості його забруднення дуже велика. У цьому випадку матеріал повинен легко очищатися за допомогою води. При цьому його зовнішній вигляд повинен зберігатися.

7.Володіти ремонтопридатністю. Навіть дуже міцний матеріал іноді виходить з ладу. В цьому випадку покриття з гумової крихти повинно мати можливість швидкого ремонту і відновлення початкового зовнішнього вигляду.

8.Не бути слизьким в мокрому стані. В цьому випадку якщо на покриття все ж утворилася вода при попаданні на нього опадів. Воно повинно бути неслизьким для того, щоб не заподіяти травму знаходяться на ньому людям.

Якщо дотримуватися цих вимог можна сказати, що вибрати якісний варіант покриття для дитячих спортивних майданчиків дуже складно. Адже при цьому такий виріб повинен володіти красивим зовнішнім виглядом і бути недорогим за ціною. Всіма даними якостями має саме гумове покриття з крихти. Для дитячих і спортивних майданчиків воно є актуальним товаром.