Як вибрати послугу з укладання та монтажу спортивних покриттів

11-16-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати услуга по укладке и монтажу спортивных покрытий

Укладання спортивних покриттів

Покриття для спортивних майданчиків повинно відповідати вимогам, в першу чергу, пружності і травмобезопасности. Для того, щоб воно було якісним необхідно використовувати не тільки правильні матеріали, але і дотримуватися технологію облаштування та укладання спортивного покриття.

Спортивні майданчики облаштовуються як в закритих приміщеннях, так і на свіжому повітрі. І в тому і в іншому випадку, основна вимога, що пред’являється перед налом робіт з укладання спортивного покриття, – якісна основа. Так як майданчик для занять спортом відчуває серйозні фізичні навантаження, покриття повинно бути укладено на абсолютно якісне підставу.

Якщо це приміщення, то підлоги під покриття повинні бути міцними і надійними. Цементні плити не повинні мати відколів і тріщин, підлоги дощаті – це міцні лаги і самі дошки, зістиковані без щілин. Вуличне покриття облаштовується на заздалегідь підготовлений майданчик відповідно до вимог процесу.

У будь-якому випадку, спортивне покриття монтується на абсолютно рівну поверхню, що не має пошкоджень, міцну і міцну, очищену від пилу, сміття і бруду.

Наші професіонали якісно проведуть роботи з монтажу спортивного покриття: рулонного або наливного, починаючи від облаштування і необхідного ремонту підстави, до завершального етапу укладання.

Рулонне покриття перед укладанням необхідно розкроїти за місцем, щоб уникнути втрат робочого часу і матеріалів. Для якісного укладання такого покриття необхідно підготувати не тільки поверхню підстави і матеріал для робіт, а й інструменти, валики для нанесення лея і утрамбовки покриття, фен для зварювання швів полотен, різні ножі, вальці для пресування. Коли поверхня підготовлена, а матеріал розкроєний з урахуванням конфігурації майданчика, підстава обробляють спеціальною ґрунтовкою на основі поліуретанового клею, що дозволить покриттю краще схопитися з основою при монтажі.

Наливне покриття з використанням гумової або epdm-крихти монтується також на очищену суху поверхню основи, яка приведена в належний стан. Для такого способу нанесення покриття так само використовують шар грунтовки. В процесі облаштування покриття за допомогою гумової крихти, необхідно пройти кілька етапів:

Складність монтажу покриття за допомогою крихти – швидкість затвердіння сполучних компонентів, необхідність витримувати єдину товщину кожного шару для отримання рівномірного і рівного покриття. З облаштуванням наливного спортивного покриття впораються фахівці нашої компанії, які знають всі тонкощі технології проведення таких робіт.