Як вибрати постільну білизну: поради та огляд матеріалів

3-16-2018

В сучасному ритмі великого міста ми деколи не помічаємо навіть, якийсь чай або каву п’ємо вранці, де вже тут звернути увагу, на якій білизні засинає вечорами наше втомлене тіло: чисте, не діряве — і на тому спасибі. А часом втомлюєшся так, що, здається, заснеш навіть на голих дошках, сховавшись рогожею. Між тим якісна постільна білизна дійсно здатне поліпшити ваш сон, а в спекотні літні дні нарешті подарувати жадану прохолоду. Як же не заплутатися в різноманітті варіантів, на що варто витрачати гроші, а на що ні, і що за тканина ховається під страшним словом «бязь»?! Про все це читайте в нашій сьогоднішній статті.пропоную интернет магазин постельное белье

Нюанси вибору
При купівлі постільної білизни дуже важливо звертати увагу на деталі, до яких відносяться далеко не тільки колір і матеріал. В першу чергу, білизна повинна володіти хорошою вентиляцією, щоб на ньому було комфортно спати і воно пропускав повітря і вологу. Як правило, такими характеристиками володіє білизну тільки з натуральних матеріалів.

Також слід звертати увагу на міцність тканини: ви явно будете прати не раз і не два, тому сюрпризи у вигляді дірок або розповзаються швів вам ні до чого. Якщо ви вибираєте між двома комплектами білизни, віддайте перевагу більш важкого — він явно буде міцніше.

Незайвим буде також звернути увагу на шви, які повинні бути добре оброблені, інакше вони почнуть розповзатися після першого ж прання. Крім того, білизна не повинно мати різкого запаху — він говорить про низьку якість комплекту, що може зашкодити вашому здоров’ю.

Матеріал
Зрозуміло, вибір матеріалу для постільної білизни в чому залежить від особистих уподобань, тому ми провели опитування на одному з популярних форумів, щоб з’ясувати смаки господинь. Отже, ось що ми маємо в результаті:

Бавовна

Бавовна є найпопулярнішим матеріалом, оскільки володіє всіма достоїнствами, починаючи від зовнішньої естетики і закінчуючи зручністю прання. Бавовна дуже довговічний, крім того, може бути представлений в самих різних варіантах: сатин, поплін, ситець — все залежить від переплетення ниток. До речі, бязь — це той же самий бавовна, просто трохи більш жорсткий. Таємниця століття розкрита! У цьому відео ви можете докладніше ознайомитися з різними варіантами постільної білизни з бавовни.

«Купувала сатин, поплін. У мене всі комплекти тільки кольорові. Білосніжні не люблю, та й не хочеться заморочок з підтриманням комплектів білизни».
«Сатин. Це диво якесь! Я шукала і вибирала кілька місяців, потім робила велике замовлення (3 комплекти, 2 ковдри), вибрала іванівський текстиль — по фото закохалася в дизайн, а коли прийшов, опинилася в захваті і від якості».
Льон

Льон є найбільш вдалим матеріалом для спекотного клімату, крім того, він дуже м’який і приємний на дотик, особливо якщо тканина змішана. Його легко прасувати і прати. Єдиний нюанс — коштує він недешево.

«Білизну треба брати з натуральними компонентами. Є ще льон. Тканина досить щільна, дуже довговічна, гігроскопічна».
«Я просто вибираю на дотик. Для мене добре гладке (не шовк), щільне і м’яке. Звичайно, найкращий варіант — це льон, але і ціна у нього непідйомна».
Шовк

Якщо ви зважилися на шовкова постільна білизна, хочемо вас попередити: ціна на нього може бути дійсно захмарною. Якщо ж вам раптом вдалося «урвати комплект» майже задарма, розчаруємо вас: швидше за все, ви купили звичайну красиву синтетику. Що стосується якісного шовкового білизни, то воно справді здатне творити чудеса, починаючи від комфортної атмосфери в ліжку і закінчуючи збереженням краси вашої шкіри.