Як вибрати психолога

3-7-2019

Как выбрать психолога
Але знайти когось, хто буде професіоналом перше, а по – друге, людиною, – справжній виклик. Нижче для вас кілька порад, які допоможуть вам вибрати правильного фахівця, що обіцяє вдвічі більше успіху.
Також хочемо вам порекомендувати lisaveta.com.ua
Перше, що вам потрібно – це переконатися, що у фахівця є ступінь магістра в галузі психології. В даний час в країні кожен може відкрити психотерапевтичний кабінет, навіть ІТ – інженер, кравчиня або муляр (звичайно, з урахуванням закону, а не моралі чи етики). Тому не дивно, що думка про психотерапії можна назвати несприятливим. Щоб уникнути розчарування, з’ясуйте, чи пройшов фахівець, якого ви збираєтеся відвідати, відповідну підготовку, наприклад, ступінь університетської освіти в області психології (бажано за фахом, пов’язаної з терапією).
Друге, зверніть увагу на терапевтичний напрямок, в якому він працює. Не кожен психотерапевтичний підхід є найкращим для кожного розлади. Коли справа доходить до депресії, шизофренії або розладів особистості, практика має значення. Це означає, що не все так само добре розбираються у всіх питаннях і мають правильні інструменти для зцілення. Наприклад, такі проблеми, як низька самооцінка або тривожні розлади (панічні атаки, фобії, колишній невроз та ін ) краще вилікує емпірично доведена когнітивно – поведінкова терапія.
Звичайно, не потрібно тридцять років роботи з пацієнтами, але вистачить навіть декількох місяців стажування та практики психічних і/ або сексуальних розладів. Ви будете впевнені, що ви не кролик і що психолог не буде робити «великі очі», коли він почує, з – за чого ви прийшли.
Закінчення ще декількох років навчання психотерапії та сертифікація не є необхідністю, але це значно збільшує ймовірність того, що ви не потрапите до «шарлатану». Якщо ви вже визначилися з кимось, у кого немає такої кваліфікації, дізнайтеся, принаймні, працює він під наглядом, то є хтось, хто контролює його роботу.
Чи вважаєте ви, що це помилка.
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на ua – Сайт міста Суми. Для інтернет – видань обов’язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.