Як вибрати психолога

3-7-2019

Как выбрать психолога
Як правильно вибрати психолога і отримати професійну допомогу.
Також хочемо вам порекомендувати lisaveta.com.ua
Як правильно вибрати психолога і отримати професійну допомогу.
Ви зважилися сходити до психолога і вирішити проблему свого життя. Як не помилитися у професіоналізмі психолога. Дипломи повинні бути розташовані на видному для клієнта місці.
Психолог повинен бути офіційно зареєстрований, мати свідоцтво приватного підприємця або бути офіційно оформленим на роботі.
Звертаючись до офіційно оформленим психолога, клієнт має гарантію, що його будуть намагатися обслуговувати якісно і в негативному випадку клієнт має важелі управління і захист в особі офіційних органів і законодавчих актів.
Наявність спеціальної підготовки в необхідній області.
Проходження власних супервізій, тренінгів та ін. Клієнт у праві дізнатися ПІБ супервізора психолога. Для допомоги клієнтам психолог повинен сам бути гармонійною особистістю. Погодьтеся, що сімейну консультацію краще проведе жінка, яка одружена і має відповідний життєвий і професійний досвід.
Психолог повинен бути прийнятий в середовищі своїх колег і постійно підтверджувати свій професійний досвід проходженням сертифікованих тренінгів.
Психолог не має права маніпулювати клієнтами, приймати подарунки, послуги тощо
Психолог не має права вступати в сексуальні відносини з клієнтом. Використання інформації (книги, на тренінгу, при навчанні молодших спеціалістів тощо ) може бути лише з дозволу клієнта з попередніми зміною імені, міста тощо Виняток становлять випадки, коли психолога стала відома інформація про загрозу життю і здоров’ю людини.
Психолог не має права консультувати близьких людей.
Психолог не має права давати оцінку клієнта (поганий або хороший). Професійний психолог повинен володіти високим рівнем прийняття. Тобто приймати клієнта таким як він є.
Психолог не дає порад, а допомагає клієнту прийняти правильне тільки для клієнта рішення. В ході консультації клієнт отримує можливість ширше поглянути на його ситуацію, в якій він знаходиться, оцінити свою роль в ній, змінити своє ставлення, а також свою поведінку. Завдання психолога полягає в тому, щоб полегшити стан клієнта через усвідомлення його проблем.
Одяг психолога повинна бути пастельних, не яскравих тонів. Забороняється використання яскравого макіяжу та ін.
Психолог повинен дотримуватися Етичний кодекс психолога. Одеса, Жуковського, 6, Тренінговий Центр Ольги Смирновойтел.