Як вибрати психолога

3-7-2019

Как выбрать психолога
Я ознайомився з Політикою конфіденційності і даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Також хочемо вам порекомендувати lisaveta.com.ua
Пн – Пт, з 00 до.
Як отримати допомогу.
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА БАТЬКАМ: Як обрати секцію або гурток для дитини.
На гарячу лінію Гуманітарного штабу Ріната Ахметова продовжують надходити звернення від батьків, які потребують кваліфікованого раді психолога. Один з популярних питань пов’язаний з правильним вибором спортивній секції чи гуртка для дитини. Про те, як визначити підходяще заняття для вашого сина чи дочки, розповідає Марина Сорокіна, координатор Психологічної служби Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.
Як зорієнтуватися при виборі позашкільних занять для дітей.
Визначте здібності та інтереси самої дитини. Якщо дитина з раннього дитинства з задоволенням возиться з пластиліном, малює, то відведіть його в художню студію.
Навіть якщо вам здається, що малювання або спів не для нього, дозвольте дитині спробувати свої сили. Цілком ймовірно, що виявиться прихований талант або, навпаки, дитина втратить інтерес до обраної секції. Але це буде його власний вибір.
Дитина відчує, що батьки вірять в нього і підтримують. Коли дитині складно визначитися зі своїми уподобаннями, ви можете відвідати кілька різних гуртків, спортивних секцій, даючи можливість дитині визначитися з вибором цікавого для нього заняття. Якщо ваш син росте тихим і сором’язливим хлопчиком, не варто його віддавати в секцію боротьби. Можливо, йому більше підійдуть плавання або шахи.
Якщо ж дитина дуже активний і рухливий, варто подумати про легкій атлетиці, футболі. Дитина ще мала і не в змозі нести за себе повну відповідальність. Напевно вам доведеться умовляти дитину піти на заняття, навіть в самий улюблений гурток.
Статистика.
Знайти сім’ю, де тебе люблять і цінують. Дівчинка на малюнку — символ всеперемагаючого милосердя.
Її історія зворушила багатьох людей як в Україні так і в світі.
Використання/ копіювання фото і відео контенту, розміщеного на сайті fdu. ua, можливо з дозволу редакції сайту: [email protected] fdu.