Як вибрати психолога

3-5-2019

Как выбрать психолога
Як вибирати психолога, щоб заздалегідь бути упевненим в тому, що результат роботи з ним Вам сподобається.
Також хочемо вам порекомендувати lisaveta.com.ua
Хочу до психолога м’якше/ жорсткіше, старший/ молодший та ін.
Направте до кращого по моїй темі і щоб брав поруч з м. (будь-яке Ваше побажання буде враховано.
Людмила Болбат: сімейні взаємини, страхи, лінь, кризи та конфлікти в родині, особистісний ріст, негативні емоції і почуття, труднощі в спілкуванні, взаєморозуміння, невпевненість, прийняття рішень, проблеми у взаєминах, залежність від думки оточуючих, внутрішні конфлікти і мн.
Ганна Щавелева: пошук партнера, зайва вага, особистісне зростання, пошук себе, невпевненість у собі, взаємини, стреси, страхи, досягнення поставлених цілей, любовна залежність, вибір, профорієнтація, лінь і мн.
Наталія Герасимова: 1) проблеми дорослого: труднощі взаєморозуміння в сім’ї, самотність, тривога, страхи, вибір, розлучення, горе, втрата, депресія, проблеми вагітних жінок, 2) проблеми дитини: стосунки з батьками, друзями, ровесниками; проблеми у навчанні, самотність, тривоги, страхи, свобода і мн.
Юлія Осадча: проблеми самооцінки, особистісний ріст, необхідність розібратися в собі, почуття провини, залежність від думки оточуючих, дитячі психологічні травми, конфлікти в сім’ї, неприємне поведінку близької людини, недовіра, ревнощі, почуття до колишнього партнера, проблеми у взаєморозумінні.
Ліана Бурганова: страхи, невпевненість у собі (низька самооцінка, залежність від думки оточуючих і т. ), складність у прийнятті рішень, проблеми у взаєминах (з близькими, родичами, колегами), лінь, пошук партнера, любовна залежність, апатія, відсутність інтересу, ревнощі, зрада, управління негативними емоціями (роздратування, гнів і т. стреси, внутрішні конфлікти і суперечності, особистісне зростання, захист від маніпуляцій.
Всі психологи мають значний досвід роботи із зазначеної вікової групою.
Якщо Ви не знаєте основних підходів в психотерапії, скористайтеся іншим критерієм підбору психолога. Записуючись на прийом зараз, Ви не ризикуєте. Тобто, якщо Ви вибрали психолога, але з якоїсь причини залишилися задоволені проведеним сеансом – у Вас є повне і беззастережне право не оплачувати сеанс, пославшись на це право. Гарантуємо, що це не потягне за собою погіршення ставлення до Вас або якихось неприємних емоцій. Тобто Ви і Ваше право.
Натисніть на вподобану фотографію психолога, щоб перейти на його особисту сторінку і дізнатися про нього більше. Запишіться на консультацію, невирішені проблеми посилюються з часом.
При використанні матеріалів активне посилання на сайт психолога Марії Мінакової обов’язкове.
Індивідуальна консультація психолога з гарантією.