Як вибрати психотерапевта

3-7-2019

Как выбрать психотерапевта
Якщо ви вперше намагаєтеся знайти кваліфікованого психотерапевта – краще всього прислухатися до порад знайомих, які користуються послугами такого спеціаліста. Рівень освіти є найбільш важливим критерієм, який потрібно враховувати при виборі. Лікар – психотерапевт зобов’язаний розташовувати дипломом спеціаліста. Також, раджу придивитися до стажу лікаря, я повністю згоден з твердженням, яке закликає вибирати тільки досвідчених фахівців. Стаж роботи є наріжним показником ефективності спеціаліста. Ще одні найважливішим чинником є симпатія – вам доведеться ділитися з людиною найбільш потаємними думками, розповідати особисті моменти, тому краще, щоб він вам симпатизував. Перша зустріч є лакмусовим папірцем – ви відразу зможете зрозуміти, наскільки фахівець симпатичний вам і можна продовжувати зустрічі з ним.
Також хочемо вам порекомендувати lisaveta.com.ua
Початківці психотерапевти беруть близько 3 тисяч рублів за годину своєї роботи, більш досвідчені спеціалісти – 4 – 5 тисяч. Є фахівці, які беруть за першу консультацію набагато більше, вони вважають її найбільш важливою.
Скільки сеансів потрібно для того, чтоыб позбавитися від депресії. Складно дати точну відповідь, це точно не обмежитися однією зустріччю. Якщо розглядати саме когнітивно – поведінкову психотерапію, яка є оптимальним способом боротьби з проблемою, потрібно близько 30 зустрічей. Все буде залежати від того, наскільки яскраво виражені депресивні переживання. Дуже важливий і настрій самого пацієнта, особливості його характеру, регулярність зустрічей, досвід психотерапевта.
Досвідчений, професійний психотерапевт не буде працювати за копійки, такі послуги є дійсно дорогими. Для мене професіоналізм виражається в націленості на певний результат. Я роблю все для того, щоб допомагати людям справлятися з їх проблемами, вчитися жити по – новому, ставати автономними, справлятися зі своїми переживаннями вже без допомоги психотерапевта.
У професіоналізму є ще одна важлива складова – постійне прагнення до вдосконалення себе при роботі з пацієнтами. Я завжди намагаюся почерпнути для себе щось нове від кожної людини і зустрічей з ним. Час – наш основний ресурс, саме тому кожен сам вирішує – платити багато, але спілкуватися з професіоналом, або заощадити і довірити свою долю малодосвідченим дилетантам. Найчастіше, люди довірилися дилетантам, в кінцевому підсумку виявляються у мене на прийомі і нарікають на витрачений час, якого вже не повернути.