Як вибрати пилосос

2-3-2021
Як вибрати пилосос

Пилососи є найпоширенішим типом техніки для прибирання квартири і присутні практично в кожному будинку. . Протягом останніх років з”явилося багато нових видів техніки для наведення чистоти, і розібратися в їх особливостях буває не так просто. Найчастіше складно зрозуміти, яке з цих пристроїв краще, а яке поступається іншим за своїми параметрами. Можна прочитати багато відгуків на всі наявні в магазинах пилососи, вибрати, здавалося б, кращу модель з усіх представлених на ринку побутової техніки, а в підсумку купити пристрій, що не задовольняє нашим очікуванням. Також хочемо вам порекомендувати систему централізованого пиловидалення купити тут https://smartvac.com.ua/, за кращою ціною.

Ця стаття містить короткий опис різних типів техніки для прибирання, їх переваги та недоліки.

Для вибору підходящої моделі зручно користуватися платформою для підбору товарів, порівняння цін і вигідних покупок яндекс.маркет. Щоб потрапити на потрібну сторінку краще користуватися пошуком по сайту, так як через величезну кількість різних товарів через меню важче їх знайти:

Тут багато різноманітних товарів можна купити з великими знижками. Купони на знижки завантажені на сторінці сайту: вибір товарів.

Також нижче по тексту будуть посилання на відділи великих магазинів побутової техніки, в яких представлений великий вибір хороших пилососів, в тому числі недорогих моделей.

Перші пилососи з”явилися на самому початку 20 століття і їх конструкція постійно вдосконалюється. У будь-якому пилососі є камера, в якій за допомогою різних вентиляторів створюється розрідження повітря, фільтри і пилозбірник. Це дозволяє всмоктувати повітря в камеру, очищати його в фільтрах і потім видаляти очищене повітря, що пройшов через фільтри.

В основному пилососи розрізняються за потужністю, виду використовуваних фільтрів і пилозбірників, а також за призначенням: побутові для квартири, для прибирання великих площ (виробничих, офісних), будівельні (для прибирання будівельного сміття).

Щоб правильно вибрати і купити хорошу побутову техніку для прибирання, необхідно чітко уявляти собі, для очищення яких поверхонь вона буде використовуватися. Поки ще ніхто не створив такий пристрій для наведення чистоти, яке змогло б задовольнити всі наші потреби. Одні види техніки дуже якісно очищають повітря, але не здатні впоратися з великою кількістю сміття. Інші-легко очищають приміщення від будь-якого крупного сміття, але безсилі перед дрібним пилом. Тому треба мати уявлення про основні типи техніки для прибирання та її реальні можливості. Вивчивши властивості і параметри основних видів побутових пристроїв вже можна визначитися, який пилосос краще купити для дому, а який для офісу.

На багато марок пилососів можна знайти велику кількість позитивних відгуків. Але, на жаль, мало хто пише про умови застосування конкретної моделі, і найголовніше, з цих відгуків ми не можемо зрозуміти, хто і для чого цей відгук написав. Або це реальний користувач цієї техніки, або це представник торгової мережі, вихваляє саме ту техніку для прибирання, на реалізації якої спеціалізується ця торгова мережа.

Вважається, що продаж будь-яких товарів можна збільшити в рази, якщо на ці товари багато позитивних відгуків. І вже з”явилися компанії, що спеціалізуються на написанні відгуків на товари. Вже дуже нам подобається читати відгуки та рейтинги на різні пристрої, замість того, що б вивчити реальні можливості цієї техніки. В першу чергу довіряйте відгуками своїх друзів, родичів і колег. І тоді ви зможете відповісти собі на питання – який пилосос краще.

Основні типи пилососів

Пилосос з пилозбірним мішком

На сьогоднішній день це найбільш простий і надійний тип пилососів для сухого прибирання приміщень. Для збору сміття і пилу в них встановлюють або одноразові мішки з паперу, або мішки з щільної тканини для багаторазового використання. У багатьох сучасних пристроях застосовують додаткові фільтри для більш ретельного очищення повітря. Цей тип техніки здатний впоратися з прибиранням сильно забрудненого приміщення. В даному сегменті техніки для прибирання можна знайти і дуже дорогі потужні пилососи (зокрема, будівельні для прибирання будівельних майданчиків), і хороші моделі недорогих пилососів для дому.

Недоліки конструкції з пилозбірним мішком:

– у міру наповнення мішка для сміття сила всмоктування повітря зменшується. Це викликано тим, що проходить через фільтри повітрю доводиться долати додаткову перешкоду – накопичилася в мішку пил;

– якість очищення повітря може виявитися недостатнім, так як мішки для збору пилу, і навіть додаткові фільтри, при їх наявності, не справляються з дуже дрібним пилом. Хоча багато сучасні хороші пилососи цього типу значно перевершують за якістю очищення повітря своїх попередників, що випускалися 10-20 років тому;

– потрібні витратні матеріали-одноразові мішки. Або очищення тканинних мішків. У міській квартирі очистити мішок, не випустивши частину пилу, просто неможливо. А зробити це на вулиці не завжди можливо.

Це більш новий вид пилососів в порівнянні з попереднім типом. У них сила всмоктування не залежить від кількості сміття, зібраного в пилозбірному контейнері. Сміття накопичується в спеціальному контейнері, через який не проходить повітряний потік. Для зручності контролю над кількістю скупчився сміття контейнер роблять прозорим.

Робота цих пристроїв заснована на доданні потоку повітря (що містить сміття і пил) обертального (як у вихорі) руху. Виникаючі при цьому відцентрові сили осаджують пил і сміття в пилозбірний контейнер.

1 безперечна перевага техніки з циклонним фільтром-легкість її обслуговування. Вміст контейнера для сміття просто висипається у відро для сміття. Зупинивши свій вибір на цьому типі техніки цілком можна купити хороший недорогий пилосос.

Недоліки конструкції з циклонним фільтром:

– недостатньо добре ці пристрої справляються з легким сміттям, таким як пух, шматочки ниток, шерсть тварин, волосся. Справа в тому, що доцентрові сили, що діють на тіло, в даному випадку на сміття, пропорційні масі цього тіла;

– для захисту електродвигуна від пилу встановлюють додаткові фільтри. Ці фільтри періодично вимагають очищення;

– у разі використання пилососа для прибирання твердого сміття, внутрішня поверхня контейнера покривається подряпинами;

– внаслідок тривалого зіткнення повітря, що обертається в контейнері з пилом, пластикові частини корпусу пилососа електризуються і при дотику до них можуть виникати неприємні відчуття через розрядів статичної електрики.

Пилососи практично всіх типів знайдете в магазині технопарк (близько 1000 моделей). Для перегляду моделей з конкретним типом пилозбірника, зліва на панелі вибору відкрийте закладку «пилозбірник», встановіть галочку на цікавить типі пилозбірника, після чого у верхній частині панельки натисніть «показати». Також можна відсортувати пилососи за іншими параметрами.

Переходьте в “каталог”, далі” для дому “і вибирайте сторінку”пилососи”.

У магазині техпорт можна вибрати і купити хороший пилосос з 2000 представлених тут моделей. При перегляді можна розсортувати моделі за типом пилозбірника, і за іншими параметрами. Щоб подивитися техніку з циклонним фільтром виберіть зліва на панельці закладку «тип пилозбірника», поставте галочку в віконце «циклонний фільтр» і далі натискайте на панельку «показати». Для скидання фільтра сортування праворуч від панельки “показати «натисніть на кнопку»скидання фільтра”.

Цей різновид побутової техніки в основному використовують для прибирання великих площ. У них відсутній шланг, а сам агрегат з пилозбірником прикріплений безпосередньо до ручки. Потужність таких пристроїв не велика і ними прибирають відносно не брудні приміщення, наприклад, коридори і проходи в адміністративних будівлях.

Хоча, багато хто купує вертикальні пилососи і для прибирання квартири. Але, очистити підлогу під ліжком таким пристроєм буває складно через занадто масивної ручки. Найперші пристрої для домашнього використання були в основному саме такої конструкції.

Вертикальний пилосос

Вертикальний пилосос

Великий вибір вертикальних пилососів пропонує магазин технопарк.

Переходьте в “каталог”, далі” для дому “і вибирайте сторінку”вертикальні пилососи”.

1 цікаві моделі вертикальних пилососів пропонує магазин weissgauff. Тут вибір не великий, і в основному продаж під замовлення. Але, якщо є час почекати, то співвідношення ціна/справжня німецька якість дуже привабливо.

Натисніть на кнопку “каталог”, внизу на сторінці, що відкрилася виберіть”вертикальні пилососи”.

Пилососи з аквафільтром

Для відділення пилу і сміття відПилоповітряної суміші в пристроях даного класу використовується резервуар з водою. Вода змочує пил, в результаті чого вона осідає на дно резервуара.

Як правило, на побутову техніку з аквафільтром користувачі пишуть хороші відгуки. В основному їх використовують для прибирання порівняно не брудних приміщень, тобто квартир або офісів. Хороший пилосос з аквафільтром ретельно очищає повітря і, крім того, зволожує його. Ці пристрої не потребують витратних матеріалів, мішках і т. П.

Недоліки:

– не завжди добре справляється зі сміттям, їм