Як вибрати рейтинг vps хостингу

12-26-2018

Как выбрать рейтинг vps хостингов
Це основне, на що варто звернути увагу, здійснюючи підбір хостингу. При цьому потрібно раціонально прикидати, скільки ресурсів знадобиться, щоб не витрачати зайві гроші. Дешевизна послуг (низькі ціни) не завжди означають низька якість послуг. У той же час, високі ціни не завжди є виправданими. Зазвичай високі ціни накручують “ледарі” лідери ринку, надаючи натомість огидні за якістю послуги.
Також хочемо вам порекомендувати рейтинг vps хостингов
Впевнено вибрати підходящий саме під Ваші цілі хостинг – ось Ваше завдання. Наслідки неправильного вибору хостингу ніколи не бувають приємними: як мінімум Вам доведеться витратити час і гроші на пошук нового “дому” для сайтів, а потім перенести всі файли БД, заново налаштувавши їх у новій панелі управління. Це все нереальний геморой, якого можна легко уникнути.
Макхост працює з 2004 року, компанія російська, офіс у Москві. Хостинг провайдер відрізняється високою якістю послуги і чуйним саппортом. Обладнання знаходиться в європейському data-центрі, використовує сучасні технології, наприклад, кластерну організацію обробки даних. На високому рівні організована безпека зберігання даних — багаторівневе резервне копіювання, щоденне копіювання на виділені backup-сервера. Аптайм хостингу 99,9%. Власна білінгова система, що дозволяє миттєво приймати і обробляти клієнтські платежі.
Ферсты” – один з лідерів ринку віртуальних виділених серверів. Відрізняється оперативним саппортом і низькими цінами (VDS можна взяти за 150 рублів на місяць!). При цьому, до якості послуг претензій немає. Ми використовуємо FirstVDS для потужних ресурсів, його переваги над shared-хостингами очевидні, всі основні моменти у них з FastVPS збігаються. Гнучкі налаштування, гарантовані ресурси, сучасне, безпека – все це присутнє. Ми користуємося їхніми послугами вже 3 роки і наші відгуки про FirstVDS позитивні.
Рейтинг хостингів на цьому сайті заснований на результатах 8 різних тестів і відображає швидкість роботи процесора, пам’яті, дискової системи, бази даних MySQL, а також швидкодію VPS/VDS хостинг в цілому. На сайті представлені результати тестів понад 80 популярних хостинг-провайдерів. Якщо ви вже користуєтеся хостингом або тільки стоїте перед вибором, то вам буде корисно відвідати TestVPS і дізнатися результати хостера.
Саме тому нам доведеться відповісти і на запитання, якою безкоштовний хостинг краще вибрати. На жаль, всі нормальні безкоштовні хостинги розміщують на сторінках Вашого сайту свою рекламу, тому знайти найкращий безкоштовний хостинг без реклами не вийде. Радимо звернути увагу на безкоштовні хостинги Ucoz і Narod – це кращі пропозиції на ринку безкоштовного хостингу.