Як вибрати Ремонт хутра!!!!

11-20-2019

Що робити, якщо у вашої улюбленої шуби фасон нині не модний, вона стала вам велика або мала. А може у вас є шубка, яку і викинути шкода, і вже її не одягнеш: або модель вже не подобатися, або хутро не модний. І ви не уявляєте, що можна зробити з усього цього. Принесіть її до нас в хутряний салон – ательє та ми створимо модне та стильне хутряний виріб, воно, напевно, ще стане предметом заздрісних поглядів колег на роботі. Ремонт і перешиття шуб – наша спеціалізація. Швидко, при мінімальних матеріальних витратах з вашої сторони, відбудеться перетворення. Ремонт меха чи перешити шубу, в будь-якому разі, в нашому салоні – ательє обійдеться вам набагато дешевше, ніж витрати на покупку нового виробу. Головне це те, що нам все по плечу.

Робота над шубою починається з малювання ескізу нової моделі. Далі створюється з цупкої тканини ескіз – макет нової моделі для прийдешньої шуби. Проводиться примірка макета, робляться необхідні зміни. Остаточно обговорюються параметри майбутнього виробу. Після чого проводиться примірка хутряного крою для подальшого затвердження всіх деталей. На ваш розсуд, в нашій хутряний майстерні підбираємо фурнітуру і підкладку. У жінок напевно в гардеробі знайдеться шубка, списана в силу неактуальність, але хутро якої залишився все таким же гарним і красивим, як і в день покупки. Так чому не перешити шубу, та не покрасуватися в красивому м’якому виробі. У штаті нашого салону – ательє працюють справжні майстри своєї справи. Фахівець розповість про модних сезонних тенденції, порадить можливі варіанти перетворення вашого хутра на вишуканий шедевр. Слід пам’ятати, що перешити шубу – вельми трудомістка і старанна робота. Слід подумати заздалегідь про похід в майстерню.

Перешити шубу є оптимальним рішенням для жінок, дизайн одягу яких залишився актуальним, але необхідно змінити форму вироби з причини схуднення або наборі ваги, або вагітності. Зазначимо, що перекроювання шуби бере початок з повною розпірки вироби. Якщо потрібно збільшити розмір, професійний досвідчений майстер ні в якому разі не буде використовувати прийом розтягування хутра, а акуратно вставить шматки з того ж, або добре поєднується з вихідним, хутра. А ось якщо розмова йде про те, щоб зменшити розмір шуби, то за лекалом видаляються шматки, які йдуть для аксесуарів. Хочете перешити шубу, дублянку або пальто. У Вас є шубка, хутро якої став брудним і слипшимся, але Ви ніяк не хочете викидати і купувати нову. Ми перетворимо Вашу стару шубу в нову. У Вас є виріб, яке вигоріло або пожовтіло. Або Ви просто хочете пофарбувати в інший колір шубу або дублянку.