ЯК ВИБРАТИ РОБОТУ МІЖ ДВОМА ПРОПОЗИЦІЯМИ?

6-26-2019

Рано або пізно, наступає час для здобувача, коли не його вибирають роботодавці, а йому випадає така можливість вибрати з двох або декількох речень. З одного боку, це говорить про вашу конкурентоспроможності, з іншого боку, ставить вас в складне положення вибрати серед двох пропозицій найбільш оптимальне. Чим же керуватися в даній ситуації? Якщо Ви мрієте знайти роботу своєї мрії , то рекомендуємо сайт по пошуку роботи https://hh.ua/

Принципи вибору робочого місця
Найчастіше здобувачі керуються, на жаль, єдиним принципом – розміром заробітної плати за виконувані обов’язки. Якщо розсудити логічно, то всі ми продаємо наші вміння та навички за ту чи іншу вартість. І цілком зрозуміло, чому здобувачі часто орієнтуються на матеріальний показник.

Заробітна плата не може бути єдиним принципом підбору вакансій, так як існують ще безліч показників, які можуть впливати на рішення фахівця.

Одним з головних принципів вибору робочого місця є професійний розвиток і кар’єрне зростання. При прийомі на роботу роботодавець ретельно вивчає досягнення і професійні успіхи здобувача. Рух і розвиток має цікавити не тільки роботодавця, але і самого фахівця. Можливість кар’єрного зростання буде також говорити про наполегливість фахівця і його працьовитості.

Соціальні гарантії також враховуються при виборі місця роботи. Як правило, стандартними соціальними гарантіями є: наявність державних святкових вихідних, можливість лікарняного, щорічна оплачувана відпустка та інші. Здобувачі цінують такі пропозиції від роботодавців і намагаються працевлаштуватися в компанії з наявністю подібних гарантій.

Якщо вам становить складність зважити інтуїтивно всі за і проти, психологи рекомендують скласти відповідний список, розділивши його на дві колонки під назвою компаній, куди вас запросили і внести переваги роботи в одній і в другій.

Існує ще один метод. Закрийте очі і уявіть, що ви працюєте в першій організації близько п’яти років, подумайте, яких успіхів вам вдалося досягти, на скільки ви просунулися по кар’єрних сходах, чого досягли, де ви і з ким ви. А тепер виконайте все те ж, уявивши, що ви працюєте більше п’яти років у другій компанії.

При виборі професії намагайтеся керуватися всіма даними принципами і показниками.