Як вибрати роботу в Польщі

7-31-2021

Робота В Польщі - Работа - OLX.ua

Більш високі зарплати в порівнянні з Українським ринком праці, хороші умови проживання, а також можливість професійно розвиватися в провідних європейських компаніях – все це, зрозуміло, робить практично для кожного трудового мігранта найбільш привабливою саме Польщу як країну, в якій слід влаштовуватися на роботу. Про те, на які місця можуть розраховувати потенційні претенденти, а також, як їм слід шукати роботу і які особливості враховувати, піде мова в даному матеріалі. Також хочемо вам порекомендувати https://nikoloz-job.ua/job/rabota-v-polshe-dlya-semejnyh-par/ робота в Польщі.

На які вакансії в Польщі можна розраховувати?

Робота в Польщі можлива на різних посадах. Розраховувати можна на місця сезонних працівників (це найбільш затребувані пропозиції серед персоналу, який не має кваліфікації), водіїв, представників фізичної праці, а також фахівців нижчої і середньої ланки.

Дещо важче в даному регіоні доведеться тим, хто бажає зайняти керівні посади, оскільки тут крім досвіду і високий кваліфікації необхідно також знання польської мови досконало, чим далеко не всі мігранти можуть похвалитися.

Представникам висококваліфікованих професій, в числі яких програмісти, інженери, викладачі, особливо, для університетів, а також лікарі, також досить складно знайти тут вакансії.

У більшості випадків працевлаштування на такі місця також вимагає проходження спеціальних тестів і надання численних документів про атестацію. Не доводиться розраховувати на місця для вихідців з СНД на вищих керівних посадах, а також на державних підприємствах.

Вас цілком можуть запрошувати до співпраці з такими компаніями, проте ж місце в штаті вам тут не нададуть.

Найбільш затребувані спеціальності в Польщі

В останні роки в Польщі значно скоротився перелік спеціальностей, на які можуть претендувати мігранти, зокрема, вихідці з СНД. Зокрема, скоротився попит на лікарів і вчителів з даного регіону, також дещо впав попит на представників сфери it.

Сприятливі умови працевлаштування збереглися поки тільки для інженерів в різних напрямках, фахівців мікробіологів, хороших економістів, банківських аналітиків, а також менеджерів і кадровиків.

Перевагу тут віддають людям, які мають гарну освіту, а також значний досвід роботи на аналогічних посадах – від 3-х.

Також як і раніше дуже затребувані в країні цієї представники виробничих спеціальностей і люди, готові виконувати тут фізичну роботу. Ринок праці потребує вантажників, сезонних працівників на полях, будівельників, штукатурників.

Особливий попит є також на хороших токарів, фрезерувальників, зварювальників, вони можуть розраховувати в цій країні на зарплату від 800 доларів на місяць і навіть більше того.

За всіма цими напрямками чимало як пропозицій щодо нелегального працевлаштування, так і офіційно відкритих вакансій. І якщо ви докладете належних зусиль для їх пошуку, то обов’язково знайдете хороші пропозиції.