Як вибрати рушники махрові для готелю

10-28-2019

Текстиль для готелів: як вибрати рушники, халати і капці .
Затишну атмосферу в будь-якому готелі створюють, в першу чергу, продумані деталі. Рушники, капці та халати — дрібниці, які можуть істотно вплинути на репутацію готелю. Існує багато вагомих факторів, що впливають на вибір і як вибрати махрові рушники для готелів оптом.
Перевіряється шляхом тестування: в тому числі при екстремальних температурах і обертах. Якісна махра — це завжди 100% бавовна.

Досвідчені готельєри радять вибирати рушники, прошиті тільки з двох сторін — на інших повинна бути плетені окантовка. Такі вироби швидше сохнуть і мають більший термін експлуатації. Причому, ширина шва, в ідеалі, не повинна перевищувати 0, 6 див. Він повинен бути досить щільним, але, при цьому, не надто важким. Вибираючи модель, зверніть увагу на комір. Краще всього зупинитися на шалевидном: такий варіант найкраще зберігає форму після прання. Незалежно від рівня готелю, є загальні вимоги до текстилю. Тканина повинна бути міцною і гіпоалергенною, а забарвлення — стійкою. Особливу увагу приділяйте швах — вони повинні бути міцними, не розпускатися при механічному впливі, адже їм належить витримати багаторазові прання з використанням сильно діючих речовин, сушіння і прасування. На відміну від іншого текстилю, капці для готелів — одноразовий елемент.

Тим не менш, вони повинні бути міцно прошиті, виготовлені тільки з якісних, гіпоалергенних матеріалів. Відмовтеся від варіантів з дуже тонкої «паперової» підошвою. Такі капці прийдуть в непридатність вже через пару днів використання. Оптимальною буде полімерна підошва Ева товщиною 3 – 5 мм капці — це не тільки деталь, створює затишок в номерах. Вони також забезпечують гігієну і здоров’я гостей. Адже яким може бути обурення клієнта, який заразився грибком саме у Вашому готелі. Уникнути подібних неприємностей допоможе вчасна закупівля капці на всіх постояльців. капці бувають різних моделей: з відкритим і закритим носком. Вибір матеріалу залишається за Вами: махрові, флісові, вафельні, велюрові. Якісні халати, рушники і капці нагадують про повагу і турботу персоналу, що значно підвищує рейтинг готелі. Такого роду текстиль доцільного використовувати не тільки в номерах, але і в басейнах і СПА – салонах. Власники висококласних готелів завжди воліють світлий, ідеально — білосніжний текстиль, або з нанесенням точкового непомітного візерунка і фірмової емблеми.
Мета компанії — надання високоякісних послуг з виробництва і постачання текстильних виробів.