Як вибрати секс іграшки

3-18-2020

Якщо ви не хочете обмежуватися банальними подарунками на 8 Березня до своєї коханої, зверніть увагу на секс – іграшки. Експерти стверджують, що вони допоможуть поліпшити відносини і значно урізноманітнити інтимне життя. Існують секс – подарунки, які сподобаються більшості жінок і стануть цікавим сюрпризом. Як їх вибрати, презентувати і для чого вони потрібні, про це  розповіли представник інтернет – магазину інтимних товарів intim.com.ua. Сексологи  розповіли, як правильно підібрати жінці секс – подарунок до свята. Якщо відносини тільки почалися, тоді варто звернути увагу на інтимну косметику, масажні масла, які дівчина може сама використовувати. Якщо ви знайомі вже ближче — то можна подарувати гарну білизну, панчохи.

Секс – іграшки варто презентувати, коли в парі встановилися довірчі відносини. Безпрограшні товари — це сатисфаери, вакуумні стимулятори, вибропулі, які користуються успіхом у дівчат. У числі останніх тенденцій — масажери, вібратори у вигляді тварин. Можна звернути увагу на БДСМ серію, але перед цим дізнайтеся переваги партнера, щоб не було казусу. Серед чоловіків попитом користуються мастурбатори, флешлайт, насадки на член. Все секс – іграшки необхідно використовувати з лубрикантами на водній основі, добре чистити і зберігати акуратно в сухому вигляді. Сексологи пояснили, в чому полягає користь інтимних подарунків, а також те, що їх варто підбирати індивідуально. Як показує практикаї сексолога, жінки зараз більш готові до експериментів і частіше відвідують секс – шоп. Але якщо все ж чоловік не впевнений у готовності жінки внести розмаїтість у сексуальне життя, то йому варто правильно піднести сюрприз.

На додаток експерти розповіли про секс – подарунки чоловікові. З ними ситуація складніше, адже у чоловіків інші особливості самооцінки, їм важливо показати свою досконалість. Тому, вибираючи подарунок, подумайте, що не образить вашого партнера і підготуйтеся заздалегідь. Раніше ми розвінчали міфи про контрацепцію і секс без наслідків. Представник інтернет – магазину інтимних товарів intim.com.ua.