Як вибрати штучну ялинку

3-8-2020
Картинки по запросу "искусственная елка"

Новорічна ейфорія вже охопила городян. Людей в магазинах все більше, пробки довше, а місто все красивішим. Навіть в родинах, де немає дітей, з’являється звичай ставити ялинку. У магазинах їх продається так багато, що вибрати стає все складніше. Проте все більше покупці орієнтуються не на ціну, а якість. На що в першу чергу звертати увагу. Продавець ялинок нам розповіла, що при виборі головного атрибута Нового року потрібно насамперед враховувати фінансові можливості, так і параметри вашого житла.
На якісний товар завжди видаються сертифікати пожежної безпеки. Якщо продавець не може його надати і на коробці немає жодної позначки, то перевірити ялинку на можливість займання ви ніяк не зможете. Тому, купуєте штучне дерево тільки там, де вам покажуть документи. Також хочемо вам порекомендувати ялинка лита

Штучна ялина купується на довгі роки, тому підходити до її вибору потрібно ретельно.
Ялинки з паперу з просоченням виглядають дуже правдоподібно, однак прослужить така ялинка не більше трьох років. Крім того, папір відмінно горить, а значить з такою ялинкою потрібно бути дуже обережним – ніяких електричних гірлянд, хлопавок та іншого.
Краще всього купувати їли з литої гуми. Кожну гілочку литий ялинки відливають в спеціальних формах, а потім збирають воєдино. Так, вони коштують дорожче, але такі дерева більш довговічні, екологічні, прості в збірці і пожежобезпечні. Дешеві матеріали часто бувають токсичні, що позначається на здоров’ї тих, хто знаходиться з ними в одному приміщенні довгий час.

                                  Штучна ялина має бути з безпечного матеріалу.

Перш ніж йти за ялинкою, виміряйте висоту стелі і оцініть, скільки простору можете відвести під дерево. Виходячи з цього і вибирайте. Якщо висота часто вказана на упаковці, то про пишність і діаметр новорічного атрибута обов’язково запитайте у продавця.
Щоб дерево не впало разом з крихкими прикрасами, вибирайте ялина з металевої розкладається підставкою з 4 – ма точками опори. Якщо і стовбур буде металевий, то ялинка точно не впаде.
Долонею міцно обхопіть біля основи одну з гілочок і проведіть по всій довжині – на руці не повинно залишитися голок. Після цього акуратно злегка зігніть гілку. Якщо гілка гнучка, то швидко прийме зворотну форму.
Значить і новорічні іграшки вона витримає без праці.
Дотримуючись ці п’ять правил, можна бути впевненими в тому, що куплена ялинка буде радувати вас не один рік і не принесе шкоди здоров’ю домочадців.