Як вибрати шуруповерт

5-9-2020

Шуруповерт являє собою інструмент, призначений для загортання або відвертання шурупів. Також шуруповерт може застосовуватися для свердління отворів. У певному сенсі родичем цього інструменту є електрична викрутка. Але якщо для шуруповерта характерна рукоять пістолетного типу, то у електричної викрутки корпус зазвичай круглий, і вона оснащена спеціальним механізмом, який не дозволяє передавати обертаючий елемент на корпус. Також Електрична викрутка зазвичай не може використовуватися в режимі дрилі, тобто для свердління. Також хочемо порекомендувати замовити прокат інструментів на сайті https://rentnow.com.ua/ru/odesa

Існує кілька основних різновидів шуруповертів. По-перше, вони розрізняються за типом харчування. Бувають інструменти, які підключаються до звичайної електричної мережі. Їх протилежність-це шуруповерти зі знімними акумуляторами.Акумуляторні шуруповерти застосовуються зазвичай в тих випадках, коли необхідна автономність або немає можливості підключитися до електричної мережі. Також їх перевагою є те, що вони не обмежені довжиною шнура. Однак потужність такого інструменту найчастіше нижче, ніж у шуруповерта, який включається в розетку. Інструмент з підключенням до електричної мережі найчастіше коштує дешевше і є кращим при невеликих обсягах робіт.

По-друге, шуруповерти діляться на одношвидкісні і двошвидкісні. Одношвидкісний інструмент призначений виключно для роботи з гвинтами і шурупами, для чого використовуються низькі швидкості. Двошвидкісні моделі можуть також застосовуватися для свердління.

Як вже говорилося вище, шуруповерт призначений, в першу чергу, для загортання і відвертання шурупів. Він незамінний скрізь, де необхідно встановлювати великі кількості шурупів або гвинтів: в промисловості, при складанні меблів і т.д. цей пристрій може застосовуватися і в побутових умовах, для ремонтних і оздоблювальних робіт.

Принцип роботи шуруповерта схожий на принцип роботи дрилі (саме тому в ряді випадків ці інструменти можуть замінювати один одного). Пристрій має обертовий шпиндель, в якому затискається спеціальне жало або,як його ще називають, біта. З одного боку біти є шліц, який поєднується з головкою гвинта або шурупа, після чого достатньо лише натиснути на пуск.

При виборі шуруповерта варто звернути увагу на його потужність. Пристрої з великим обертаючим моментом має сенс застосовувати в промисловості, для затягування різьбових з’єднань або свердління твердих поверхонь. Також важливим показником є частота обертання. Для того,щоб закрутити шуруп, досить 300-500 оборотів в хвилину, але для того, щоб шуруповерт міг працювати в режимі дрилі, необхідно, щоб інструмент забезпечував частоту обертання не менше 1200 оборотів в хвилину.

Шуруповерт BW 6805 Makita – хороший приклад шуруповерта з живленням від електричної мережі. Він може застосовуватися для загвинчування шурупів в деревину і метал, а також для свердління отворів.