Як вибрати шини для велосипеда

2-15-2020
Покрышка Continental CONTACT Cruiser Reflex, 26"x2.00, 51-559, Wire


Конструкція гоночного, гірничого або дитячого велосипеда відрізняються один від одного досить переконливо. Спільним у них є один елемент – шины велосипедные . Це одна з основних частин велосипеда.

Адже можна просто кататися по міському парку, можна їздити в екстремальні гірські походи, а можна мчати по шосе, обганяючи вітер. Для того щоб розібратися, які саме потрібні в кожному конкретному випадку, і пишеться ця замітка.
Діаметр колеса для велосипеда – одна з найважливіших характеристик.
Тобто, повний діаметр колеса залежить від висоти покришки.
Підліткові, радянські старого зразка, для фрірайду та ін. І він залежить від висоти покришки.

Якщо розглядати дане питання з точки зору фізики, то, дійсно, чим більше розмір колеса, тим довшу відстань можна проїхати за одне обертання. Лінійна швидкість дорівнює добутку кутової швидкості на радіус колеса. Отже, видно прямо – пропорційна залежність швидкості руху від розміру колеса. Однак і програми мускульної сили потрібно більше.
Висновок: для розгону потрібно витратити більше часу і енергії, але швидкість руху буде вище.
Тобто на вибір 2 варіанти: «підкачати» силові якості, витривалість або ж вибрати велосипед з колесами трохи меншого розміру. Траса була прокладена по пересіченій місцевості з підйомами, камінням, піском. А в результаті спринтерського змагання підсумок був практично однаковий.
Резюме: для поїздок по хорошій дорозі з частими зупинками зручніше використовувати велосипед з колесами діаметром 29 дюймів. А для гірських походів з частими зупинками – з розміром.
Варто зауважити, що, насамперед на прохідність (можливість руху по бездоріжжю) впливає профіль і ширина шини (вона повинна складати не менше 2 дюймів). Глибокий, рельєфний профіль сприяє руху велосипеда з будь пересіченій місцевості. Колеса з розміром 26 дюймів більш маневруванні на каменях, піску і т.
Висновок: перш ніж вибрати велосипед, необхідно ретельно продумати – для яких цілей він використовуватиметься.
Не варто відразу зупиняти свій вибір на дорогих топових велосипедах – тоді буде легше його замінити коли визначте пріоритетний вид їзди і удосконалите особисту майстерність.