Як вибрати скутер

5-31-2019

Как выбрать скутер
Для того, щоб законно їздити по дорогах на скутері з двигуном, робочий об’єм якого становить менше 50 куб. см, або електродвигуном потужністю до 4 к. Вт, водієві необхідно відкрити категорію А1 у своєму водійському посвідченні.

Для мототранспортних засобів з більш потужним двигуном і великим робочим об’ємом вже потрібно відкривати категорію А. Правильно вибрати скутер  мопед  на этом сайте – непросте завдання, але після ретельного вивчення питання, цілком здійсненне. Більше інших на території України поширені скутери, у яких робочий об’єм двигуна 50 см. Для скутера пробки у великому мегаполісі не представляють особливої проблеми.

При робочому об’ємі двигуна, великим 50 см3, ціни мають великий розкид, і для такого скутера або мотоцикла знадобиться відкрити права категорії . Багато 2 – х тактний скутери відрізняються високим споживанням масла і палива, шумом, низькою екологічністю. Поршнева група швидше зношується і ресурс двигуна відповідно менше. Скутери 50 кубів на чотири такту спокушають потенційних власників м’якою їздою, економічністю, плавним розгоном. Зазвичай на них встановлюють передню телескопічну вилку, задній гальмо барабанного типу.

Щоб їздити по місту, достатньо буде скутера з колесами 10 дюймів. Якщо на скутері встановлений тільки задній амортизатор, тобто можливість повністю насолодитися м’яким ходом. А ось при встановленні двох амортизаторів власник отримує більш жорстку посадку, яка стане у нагоді, якщо планується постійно возити пасажира. Зазвичай в скутери краще заливати масло, призначене саме для даної моделі двотактного, або чотиритактного двигуна. Бензин краще купувати високої якості.

Скутер дає власнику відчути справжню свободу. Для підлітка скутер є першим кроком у світ транспортних засобів і дарує задоволення. Краще починати з недорогого, економічного і надійного скутера. У цьому випадку радість не буде затьмарена високою вартістю, витратами на бензин, або частими ремонтами. Саме китайські скутери 50 кубів відповідають запитам і потребам новачка в світі двоколісних засобів пересування.