Як вибрати спонж для макіяжу

3-3-2020

Нанесення макіяжу-цілий ритуал для жінки. Хоча варіації наносяться коштів у кожної панянки свої, переважна більшість періодично застосовує»розширений арсенал”. У будь-якому випадку, дівчатам потрібно не тільки певну кількість косметики, але аксесуари, що сприяють простому, акуратному її нанесення. Порівняно недавно ринок подібних аксесуарів був досить невеликий, але сьогодні на ньому раз у раз з’являються новинки. Не завжди виходить відразу розібратися, чи заслуговують вони уваги чи ні. Також хочемо порекомендувати спонж для макияжа

Вельми важлива дрібниця, необхідна в косметичці-спонж. Він являє собою мініатюрну губку, на яку наноситься засіб, а потім розподіляється по обличчю. За допомогою спонжа можна наносити тональні засоби, тіні, підводку, пудру, а також видаляти макіяж. В цілому можливо відмовитися від його використання, застосовуючи лише власні пальці. Однак фахівці в області візажу настійно рекомендують вибирати відповідний спонж. Він забезпечує більш точне, акуратне нанесення засобу, а також вбирає надлишки, виключаючи появу занадто щільного шару косметики на обличчі. Рекомендуємо кисти для макияжа

Існує досить багато різновидів аксесуара, що розрізняються формою, матеріалів, а також дизайном.

Як вибрати макіяжні Спонжі

  1. Форма. Правильно обрана форма виробу гарантує комфорт використання. При покупці необхідно орієнтуватися на тип косметики, яку передбачається використовувати в парі з аксесуаром.

Рідкі тональні засоби-наприклад, крему, консилера – зручніше наносити за допомогою спонжа, що має клиноподібну або яйцеподібну форму. Аксесуар комфортно лежить в руці, дозволяючи гранично рівно розподілити засіб по всій шкірі. Також клиноподібні Спонжі, але значно меншого розміру, використовують для нанесення тіней. Зазвичай аксесуар складається з двох частин: власне губки, а також пластикової палички, за яку зручно тримають інструмент.

При використанні пудри стане в нагоді плоский варіант вироби круглої форми. Аналогічний аксесуар підійде і для зняття макіяжу.

  1. Матеріал. Синтетично Спонжі з полімерів-аксесуар одноразового типу: після певної кількості використань його потрібно викинути. При цьому виріб не вимагає догляду, що досить зручно.

Спонжі з натуральних матеріалів, що набрали популярність останнім часом, потребують миття та дезінфекції після застосування. Однак вони довговічні, що є безсумнівним плюсом.