Як вибрати спортивну пляшку для води

4-11-2019

Как выбрать спортивную бутылку для воды
Вибір пляшки для води – а що, якщо пластик.
Також хочемо вам порекомендувати спортивная бутылка для воды
Матеріал пляшки для води також значно впливає на її ціну. І перше, що приходить в голову при виборі, виходячи з матеріалу – це купити собі пластикову пляшку.
Однак, з пластиком не все так просто, як здається на перший погляд. Справа в тому, що пластик пластику ворожнечу.
Тип пластику позначається у вигляді спеціальної маркування на корпусі пляшки (див. статтю в Вікіпедії на цій сторінці). Тому, якщо плануєте брати пластикову пляшку, то лише з таким позначенням на пляшці (див.
Обов’язково огляньте пляшку в магазині перед покупкою на наявність зазначеної вище маркування. Однак, у зв’язку з тим, що будь-пластик не є термостійким, то в будь-якому випадку, при нагріванні БУДЬ-пластик неминуче віддає у воду сполуки, які в ньому містяться. Поганий пластик буде віддавати у воду хімічні сполуки б. Ольших кількостях, пляшка і вода в ній будуть зовсім «пахнути» і «смердіти» пластиком. Фірмові пляшки, які коштують дорожче і пластик в них краще, будуть пахнути менше, але все одно рано чи пізно пластик вбере в себе різні запахи і вода в них буде швидко втрачати свій природний смак (купуючи запах пластика). Крім того, по мірі використання БУДЬ пластикової пляшки в ній неминуче будуть утворюватися подряпини і мікроподряпини (при звичайній експлуатації, при митті і пр. І в цих микроцарапинах будуть НЕМИНУЧЕ накопичуватися бруд, мікроби і бактерії, т. бруд з мікроподряпин неможливо вимити, як не старайся.
А якщо пластик терти ще сильніше, то на ньому будуть утворюватися нові подряпини. Тому я не рекомендую брати собі пластикову пляшку для води у будь-якому випадку. Краще доплатити кілька сотень рублів і вибрати з металевих пляшок. Звичайно, самим стійким до подряпин матеріалом є харчова неіржавіюча сталь, одним з найбільш відомих світових виробників пляшок для води з харчової нержавіючої сталі є американська компанія Klean Kanteen. Сайт виробника знаходиться на цій сторінці. До того ж, харчова нержавіюча сталь абсолютно нейтральна до продуктів, не даремно ж з неї робиться не тільки посуд, але і медичні приладдя та інструменти. Однак, крім харчової нержавіючої сталі пляшки бувають ще й з алюмінію.
Вибір пляшки для води – а що, якщо пластик. Додайте в закладки постійне посилання.