Як вибрати спортивний одяг

12-28-2019

not found
Натисніть CTRL D щоб додати в закладки цю сторінку.
Також хочемо вам порекомендувати www.lavinashop.com.ua
Експерти Роскачества розповіли, на що необхідно звертати увагу при виборі футболок для занять спортом, і як вибрати якісний виріб не переплативши. Експерти підкреслюють, що не потрібно лякатися штучних і синтетичних матеріалів, широко застосовуються у виробництві спортивного одягу. Також слід навчитися розрізняти синтетичні тканини та штучні. До перших відносяться «поліестер», «поліамід», «акрил», «еластан». Їх виробляють з продуктів переробки нафти, вугілля і природного газу. Штучні ж тканини отримують шляхом переробки сировини природного походження (наприклад, целюлози). До них у тому числі належать віскоза. Речі з неї виходять дуже легкими, тому вона може замінити речі з бавовни або шовку в жарку погоду. Заступник керівника Роскачества Олена Саратцева пояснила, що бавовняний одяг стане не кращим вибором при активних фізичних навантаженнях, так як цей матеріал відмінно вбирає вологу. Мокрий одяг може доставити дискомфорт під час заняття спортом. приблизно на 5% від вихідного розміру. Раніше фахівці Роскачества перерахували правила поведінки в інтернеті.
Проти глави компанії Inteco Management Олени Батуріної судом в Елісті було порушено кримінальну справу про наклеп. Про це повідомив адвокат потерпілої сторони Дмитро Савочкін. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті правової інформації.
Після настання Сирійської арабської армії тисячі бойовиків намагаються покинути провінцію Ідліб. Про це повідомляє Координаційна група реагування щодо Сирії. При цьому досвідчені джихадисти перебираються в Лівії і стають військовими радниками. Журналісти зі США практично виправдали учасників протестних акцій і виступили з критикою влади країн, які боролися з протестувальниками, при цьому забувши згадати про методи американських властей боротьби з заворушеннями. Про це стало відомо після оприлюднення списку учасниць на спортивному заході. Це пов’язано з демографічними підйомом, на який вплине пенсійна реформа. ua можуть бути відтворені в будь-яких ЗМІ, на сайтах мережі Інтернет або на будь-яких інших носіях без істотних обмежень за обсягом і термінами публікації. ru вимагає письмового дозволу редакції обов’язкове.
ФБА Зареєстровано у Федеральній службі з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій.
Соц. ‘Command / Cmd’ : ‘CTRL’) ‘ D щоб додати в закладки цю сторінку.