Як вибрати срм систему

10-23-2018

Как выбрать срм систему
У багатьох компаній немає впорядкованої системи управління взаємовідносинами з клієнтами. І це велика проблема. Для керівників управління іншими людьми — звична справа. Але найчастіше вони віддають управління взаємовідносинами з клієнтами на розсуд фахівців з продажу, і не важливо, чи є клієнти фізичними особами (відносини «бізнес-споживач») або іншими компаніями (відносини «бізнес-бізнес»). Це означає, що у різних людей в одній і тій же компанії можуть бути абсолютно різні методи роботи. Подібне відсутність загального напрямку в роботі часто веде до провалу. Саме тому майже половина фахівців з продажу не виконують щорічний план продажів.
Також хочемо вам порекомендувати срм система
Достовірні дані дозволяють керівникам виявляти проблеми і можливості. У Бостонському коледжі вважають, що завдяки якісній CRM-системі компанія отримує довгий список переваг, таких як поліпшена служба підтримки клієнтів, більш кваліфіковані телефонні довідкові центри, більш ефективні перехресні продажі, прискорені конверсії і вдосконалена система пошуку нових клієнтів.
Ми в Pipedrive пишаємося своїм продуктом, і нам би дуже хотілося, щоб ви його спробували. Мета цього посібника — допомогти вам розібратися в складнощах і реаліях CRM-системи. Воно також допоможе вам зрозуміти, чому ми розробили Pipedrive саме так, — щоб заповнити прогалину. І ми з радістю повідомляємо, що рішення Pipedrive призначене не для всіх. Наша система розроблена для малого і середнього бізнесу — не для компаній-гігантів.
У п’ятницю вдень чи зможете ви пригадати всі дії за тиждень? А що якщо ви зайняті в п’ятницю і введення всіх даних змушені відкласти до понеділка? Удачі вам у цьому починанні. Це не тільки завадить вам і вашому бізнесу збирати всі основні відомості для роботи CRM-системи. Вам також буде важче згадати, що потрібно зробити далі — наступний дзвінок або лист електронної пошти, крайній термін для пропозиції і т. д. Так угоди терплять крах. Будь-правильно розроблене програмне забезпечення CRM-системи плавно увійде у вашу повсякденне життя. Воно повинно перетворитися на звичку, яку ви навряд помічаєте.
Це те, що ми любимо найбільше і що в Pipedrive свято віримо. CRM-система виявляється найбільш ефективна, коли вона є невід’ємною частиною процесу продажів на кожному етапі — від першого дзвінка і першої зустрічі до демонстрацій і наступних заходів аж до конверсій продажів. Ми в Pipedrive створили свою CRM-систему для максимального поліпшення цієї діяльності. І ми переконалися в її успіх у дуже багатьох клієнтів.