Як вибрати сталеву ванну

2-18-2020
Сталеві ванни за останні роки стали користуватися все більшою і більшою популярністю. Відтепер їх стало модно встановлювати не тільки в заміських будинках чи садибах, але і в квартирах міського типу. З чим це пов’язано і чому це відбувається, на цьому слід зупинитися детальніше. Вибирати її слід з великою обережністю і зі знанням справи, так як із – за своєї гаданої дешевизни сталева ванна може виявитися поганої якості. Також хочемо вам порекомендувати цена ванны https://svmarket.com.ua/katalog/vanna/

Коли покупець бачить у паспортних даних, що шукана сталева ванна важить ні багато, ні мало – 20 кг, то цей цікавий факт буде означати тільки одне – що буде краще утриматися від такої ризикованої покупки. Якщо таку легку ванну залити водою до верху, то вона неминуче почне спочатку прогинатися, а потім можна буде почути неприємний тріск – це емаль сталевої ванни почала тріскати. Чи варто говорити, що після такого застосування доведеться позбавлятися від сталевої ванни назовсім.

Якщо покупець дійсно бажає отримати якісну ванну із сталі, то можна порадити звертати увагу на її товщину, головне тут мінімальна товщина, яка повинна становити 5 – 4.
Деяких покупців, які раніше користувалися чавунними ваннами, може сильно дратувати шум падаючої з виливу змішувача води. Сталеві ванни не є винятком. Але з цим пороком можна і треба успішно боротися, якщо майстри при установці сталевої ванни викладуть по всьому зовнішньому борту ванни своєрідний екран, зроблений з цегли або навіть з керамогранітної плитки. Наступним логічним кроком буде інше – на дно сталевої ванни наклеюються шумоподавляющі матеріали, що мають у своїй основі пінопласт або пористий поролон. Якщо всі ремонтні роботи виконати правильно і зі знанням справи, то можна буде сміливо сподіватися, що видає неприємний звук у вигляді падаючої води буде відтепер мінімальний.

Потрібно зауважити, що за останній час хороша сталева ванна перестала бути розкішшю, і якщо купити нормальну і з хорошою товщиною, то вона неодмінно стане хорошою альтернативою чавунної або акриловій ванні.