Як вибрати сталеву ванну

2-18-2020

not found
Яким чином європейці ховають кондиціонери. Ванна vs кабіна: про виборі душової кабіни. Наскільки комфортною може бути душова кабіна. Як правильно розташувати сантехніку в маленькій ванній кімнаті. Чому варто вибрати накопичувальний бойлер для дому. Чому за ванною краще йти в магазин сантехніки.
Також хочемо вам порекомендувати цена ванны https://svmarket.com.ua/katalog/vanna/
АССБуд Ванна Обладнання і техніка Як вибрати сталеву ванну.
Якщо раніше вибір ванн обмежувався важкими і непрактичними виробами з чавуну, то сучасний ринок пропонує споживачеві ще й акрилові і сталеві моделі, які мають поліпшені характеристики за різними параметрами і коштують дешевше.
При виборі моделі сталевої ванни насамперед варто звернути увагу на товщину листа стали, з якого вона виготовлена. Перший вид призначений, в основному, для тимчасового використання або у разі крайньої необхідності заощадити при ремонті. Вони відрізняються невеликою ціною, але і менш надійні, при цьому остигають вони значно швидше. Другий вид являє собою розкішні вироби, які можуть прослужити тривалий період, вони максимально міцні і надійні.
Далі потрібно оцінити якість емалі, якою покрита сталь. Від нього залежить довговічність виробу, а також збереження зовнішнього вигляду в процесі експлуатації. Емаль якісної моделі не повинна руйнуватися навіть при ушкодженнях від гострих металевих предметів, так як вона міцніша більшості металевих сплавів. До того ж хороші виробники при виробництві застосовують особливу технологію, яка передбачає спікання емалі зі сталлю, при якому вони утворюють єдине ціле. Завдяки цьому емаль не руйнується навіть при інтенсивному використанні.
Вибір розмірів виробу залежить від розмірів ванної кімнати. Для комфортного прийому водних процедур дорослою людиною розмір повинен складати близько 170 див. Моделі саме такого розміру на сучасному ринку користуються найбільшим попитом. Як правило, сталеві ванни мають прямокутну форму.
Таким чином, у разі правильного вибору Ви отримаєте якісну і довговічну ванну за цілком доступну вартість.