Як вибрати студію дизайн інтер’єру

3-18-2021
Дизайн студія Євгена Кваші, yeni bir... - Дизайн студія Євгена Кваші |  Facebook
 

Як вибрати студію дизайну інтер’єру

Грамотно оформлений простір дарує відчуття затишку і служить острівцем релаксу посеред суєти буднів. Облаштування інтер’єру без звернення до фахівців-завдання не з легких. Для цього необхідно володіти хоча б мінімальними знаннями в області стильових напрямків, орієнтуватися в сучасних оздоблювальних матеріалах, знати будівельні технології. Тоді перед власниками житла постає питання, як вибрати студію дизайну інтер’єру. Також хочемо вам порекомендувати https://design-proekt.com.ua/ студію дизайну інтер’єру Євгенія Кваші. 

Серед великої кількості пропозицій потрібно вибрати професіоналів, з якими буде комфортно працювати. Досвідчений дизайнер зможе створити проект, відповідний вашому способу життя і індивідуальним смаковим уподобанням з урахуванням модних тенденцій. Кваліфікований фахівець знає, як втілити всі ваші задумки в життя і не випустити з уваги ряд важливих дрібниць.

Існують різні способи пошуку студії дизайну. Деякі користуються рекомендаціями знайомих і родичів, недавно зробили ремонт. Найкраще буде оцінити якість виконаних робіт своїми очима, оскільки у всіх різне уявлення про ідеальний інтер’єр.

Найпоширенішими критеріями вибору також є портфоліо і ціна послуг. Однак це не завжди вірно: за низькими цінами може ховатися недостатньо добре пророблений проект, а портфоліо може містити фото з сайтів конкурентів.

Що стосується цінового аспекту, то вартість послуг в компаніях може істотно відрізнятися. Знайшовши привабливу пропозицію, не поспішайте відразу підписувати договір. Спочатку дізнайтеся, що входить в послуги, в якій формі буде представлений готовий проект і чи передбачена 3d-візуалізація. Занадто низькі ціни зустрічаються в початківців студіях, в яких дизайнери ще не мають достатнього досвіду, або ж при економії на оздоблювальних матеріалах. Деякі компанії, навпаки, завищують ціни через своє гучне ім’я.

Як же зробити правильний вибір і не натрапити на підводні камені?

Визначення цілей

Для початку сформулюйте для себе, який результат ви хочете отримати. На відміну від архітектурної сфери, дизайнерська діяльність не регламентується гостами і не ліцензується, тому розробкою дизайн-проектів може займатися дилетант. Звертайтеся в перевірені фірми, які мають хорошу репутацію, а не до фрілансерів.

Виходячи з конкретних цілей фахівці розроблять комплексний проект для косметичного оновлення інтер’єру або масштабного ремонту з переплануваннями, підготують необхідну документацію. Крім цього, компанія буде вести авторський нагляд і відповідати за кінцевий результат.

Також слід заздалегідь продумати концепцію майбутнього інтер’єру: мінімалізм, прованс, лофт, скандинавський стиль, ар-деко або класика. Багато дизайн-студії спеціалізуються на конкретних напрямках, що звужує коло пошуків. На сайті фірм простежується стиль, в якому вважає за краще працювати команда.

Портфоліо фірми

Портфоліо-це візитна картка студії дизайну інтер’єру. Ретельно вивчіть роботи, представлені на сайті, оцініть їх стиль і реалізацію на практиці.

Задумайтеся, чи близькі вам по духу такі проекти. Кваліфіковані дизайнери працюють в різних стильових напрямках, проте кожен робить це в певній манері. Зверніть увагу на функціональність, зручність і практичність простору. Хотіли б ви тут жити? Проекти повинні відрізнятися грамотними планувальними рішеннями, мати схеми розташування інженерних комунікацій. Інакше інтер’єр вашої мрії ризикує залишитися таким виключно на картинці. Електрика, водопостачання, вентиляція — все повинно бути зроблено за стандартами.

Ознаки хороших робіт:

  • Реалістична детальне опрацювання;

  • Висока якість візуалізації;

  • Спеціалізація на конкретному напрямку.

Вас повинні насторожити схематичні начерки, зображення з низькою роздільною здатністю, одноманітність готових проектів. Відрізнити реальні роботи від скопійованих з інших сайтів дозволить наявність покрокової зйомки виконання ремонту.

 

 

Реалізація проектів

Рекомендується також порівняти фотографії реалізованих проектів і 3d-візуалізації. Якщо вони збігаються, значить, ви маєте справу з професіоналами. Досвідчені дизайнери завжди націлені на точну реалізацію проектів, тому вже на етапі ескізів продумують планування, підбирають меблі і матеріали відповідно до бюджету і побажань замовника.

Фахівець продумає всі найдрібніші деталі: необхідність звукоізоляції, установки кондиціонерів, заміни вентиляції. Таким чином, на ескізах будуть відображені всі технічні рішення.

Розумніше звертатися в студії дизайну інтер’єру, які займаються не тільки розробкою проектів, але і втіленням ідей в життя. Тоді ви отримаєте технічно грамотні креслення, а також всі комплексні послуги: будівельні та оздоблювальні роботи, монтаж електричних систем, авторський нагляд.